OBS'de yayın yapınca pencereler kopyalanıyor

swqnz

Picopat
Daha fazla  
2 kez denedim böyle oluyor artı kendi sesimi duyuyorum ve bu tekrarlanıyor ve yayın fazla gecikiyor. Yayına bakarsam bu katlanıyor.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    729,3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
2 kez denedim böyle oluyor artı kendi sesimi duyuyorum ve bu tekrarlanıyor ve yayın fazla gecikiyor. Yayına bakarsam bu katlanıyor.
Hocam bu olay ayna karşısına aynayla çıkmak gibi birşey. Çünkü kendi masaüstünüzü yayına veriyorsunuz ve bu döngüye girmiş oluyor. Masaüstü sekmesini eklemeyin arka plan ekleyin daha sonra oyun paylaşacaksanız oyun ve program yakalama ekleyin. Ypacağınız oyunu bunlardan seçin. Daha sonra ses olayına gelirsek bunu tam anlamadım nasıl bir mikrofon kulaklık kullanıyorsunuz bilmiyorum ama sesi dışarı veren bir kulaklık veya hoparlör ile yayın yapmayın.

Hocam bu olay ayna karşısına aynayla çıkmak gibi bir şey. Çünkü kendi masaüstünüzü yayına veriyorsunuz ve bu döngüye girmiş oluyor. Masaüstü sekmesini eklemeyin arka plan ekleyin daha sonra oyun paylaşacaksanız oyun ve program yakalama ekleyin. Ypacağınız oyunu bunlardan seçin. Daha sonra ses olayına gelirsek bunu tam anlamadım nasıl bir mikrofon kulaklık kullanıyorsunuz bilmiyorum ama sesi dışarı veren bir kulaklık veya hoparlör ile yayın yapmayın.

Hocam ayarlarım böyle neyi çıkarıp neyi eklemem lazım.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    189,1 KB · Görüntüleme: 18
Kırmızıyla belirttiğim yerdeki kutucuğu işaretlersen OBS ekran yakalamanda gözükmeyecektir.

Dosya Ekleri

• 1692559756738.png
    1692559756738.png
    87,5 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Yukarı