Çözüldü "OC: Failed to load Configuration!" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CaptainNezir

Decapat
RAM
Kingston CL16 3200MHz
SSD veya HDD modeli
Kingston A2000 1TB
Ekran kartı
RX 570 8GB
Anakart
B450M-S2H
İşlemci
R5 3500X
Mac ile işim vardı benim de Mac alacak param yok mecburen elimdekini değerlendirecektim. Ancak BIOS ayarlarını yapmama rağmen OC: Failed to load Configuration! hatasını veriyor. Çözümü nedir? (Bellek Kingston 32 GB 3.0, belleği 32 Disk Imager ile hazırladım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Her şeyi doğru yaptığınızdan emin misiniz? Doğru config dosyasını seçtiğinize emin olun (17h 6 çekirdek).
Doğru.
18-1-Desktop-Ryzen & Threadripper (17h & 19h) (6 Çekirdek).
Her şeyi doğru yaptığınızdan emin misiniz? Doğru config dosyasını seçtiğinize emin olun (17h 6 çekirdek).

Çözüldü. Tekrar belleği hazırladım ve kurarken Clean NVRAM yaptım.
Bizim imajımızı mı kullanıyorsunuz? Eğer kullanmıyorsanız bu EFI dosyasını gerekli partisyona atın.

Sizin imaj ama ilk Win32DiskImager ile yazdığımda gelmişti 2.'ye yazdığımda gelmedi.
Olmazsa bir daha indireyim.

Doğru.
18-1-Desktop-Ryzen & Threadripper (17h & 19h) (6 Çekirdek).

Çözüldü. Tekrar belleği hazırladım ve kurarken Clean NVRAM yaptım.

Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…