OpenCore OC: Failed to load Configuration hatası

ErdemKRBCK

Femtopat
Daha fazla  
RAM
HYPERX DDR4 3000Mhz 2x16GB
SSD veya HDD modeli
WD BLACK SN750 NVMe 500gb
Ekran kartı
YOK. İŞLEMCİ ONBOARD EKRAN KARTI DESTEKLİ
Anakart
ASUS ROG STRIX H470-I GAMİNG
İşlemci
i5-10600 LGA1200 3.3GHZ 12MB Cache
Merhaba. Windows ile haşır neşirim. Ancak MacOS ilk defa kuracağım. Hatta kasa toplama nedenim MacOS kurmak.
Başlıktaki hatayı almaktayım. OC:Failed to load configuration Hatası
Ventura 13.1 imajını deniyorum. Ventura 13.1 konusundaki talimatları uyguluyorum.
WI-FI BLUETOOTH onboard.
Bir msata var bir normal ssd. Msata mac os normal ssd ye W11 kurmak istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam sizin işlemciye ait plist uzantılı dosyanın adını config yapacaksınız.
Teşekkür ederim. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ventura 13.0 konusundaki EFI klasörünü indirdim. EFI\OC\Configler\Desktop configleri\Intel içerisinde blist uzantılı dosyalar mevcut. Blist editör isimli bir prgram ile ilk sıradaki config dosyasını açtım. kodlar açılıyor. Hangisine nasıl müdehale etmem gerekiyor?

Teşekkür ederim. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ventura 13.0 konusundaki EFI klasörünü indirdim. EFI\OC\Configler\Desktop configleri\Intel içerisinde blist uzantılı dosyalar mevcut. Blist editör isimli bir prgram ile ilk sıradaki config dosyasını açtım. kodlar açılıyor. Hangisine nasıl müdehale etmem gerekiyor?
Plist editöre ihtiyacınız yok. Direkt olarak adını "config" yapacaksınız. Eğer doğru yaptıysanız adı ve uzantısı "config.plist" olması lazım.

Plist editöre ihtiyacınız yok. Direkt olarak adını "Config" yapacaksınız. Eğer doğru yaptıysanız adı ve uzantısı "config.plist" olması lazım.

Hangi dosyada bu işlemi yapacağımı bilmiyorum. Dediklerinizi EFI dosyasında bulamadım.

Hangi dosyada bu işlemi yapacağımı bilmiyorum. Dediklerinizi EFI dosyasında bulamadım.
1671518385309.png

Yeni konular

Geri
Yukarı