OC olmadan işlemciyi yüksek hızda çalıştırma

Ben şeyi anlamadım neden 3.7 GHz hızında çalışmasını istiyorsunuz. İşlemcinizde olan bir özellikten kaynaklı olarak artıyor ve bu sayede daha fazla performans alıyorsunuz. Windowstayken zaten 3.7 GHz hızında çalışması normal hatta daha düşük frekanslara ulaşabilir. 67 dereceye ulaşmasında herhangi bir sakıncada yok.

Ben şeyi anlamadım neden 3.7 GHz hızında çalışmasını istiyorsunuz. İşlemcinizde olan bir özellikten kaynaklı olarak artıyor ve bu sayede daha fazla performans alıyorsunuz. Windowstayken zaten 3.7 GHz hızında çalışması normal hatta daha düşük frekanslara ulaşabilir. 67 dereceye ulaşmasında herhangi bir sakıncada yok.
Soğutucum oc için yeterli değil bulmuyorum sağlıklı olmadığını düşünüyorum

Ya ben şey diyorum benim işlemcim programdan bakınca 4.3 ghz Windows da 3.7 ben bunu programdan 3.7 ye nasıl düşürürüm

Yetkili arkadaşlar ne yapıyorsunuz allah aşkına konuyu anlamadan neden başlığı değiştiriyorsunuz ben yüksek hızda çalıştığına isyan ediyorum siz gelmişsiniz burda ap ayrı bir konuya çevrmişsiniz
Arama yerine güç planı yaz güç planını düzenle de ve işlemci güç yönetimine tıkla en yüksek işlemci hızına ve en düşük işlemci durumuna %80 yaz işlemcin o zaman sabit 3.7ghz de çalışır.

Geri
Yukarı