OC Sonrası RAM ve Anakart Çalışmama Sorunu

jomant

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. O.C sonrası RAM'ler ve Anakart çalısmıyor. Bunların tamiri olur mu ? Farklı Anakart'ta RAM'Leri denedik ve çalışmıyor. Farklı RAM'leri benim Anakart'ta denedik yine çalışmıyor. Ne yapmalıyım ? Şubat gibi yeni sistem toplayacağım o yüzden masrafta yapmak istemiyorum. Bir önerisi olan var mı ?

Komik bir overclock hikayesi daha. Dün de Reddit'de birisi R3 1200 işlemcisinin voltajını 3.5'e çıkarmış, bildiğiniz stokta 1.3~1.4V dinamik çalışan işlemcinin voltajını 3.5 e çıkarmış evet yanlış duymadınız :D Sonrasını biliyorsunuz..

Asus olani alabilirim sanirim teşekkürler.

Komik bir overclock hikayesi daha. Dün de Reddit'de birisi R3 1200 işlemcisinin voltajını 3.5'e çıkarmış, bildiğiniz stokta 1.3~1.4V dinamik çalışan işlemcinin voltajını 3.5 e çıkarmış evet yanlış duymadınız :D Sonrasını biliyorsunuz..
Ne alaka şimdi bu olay ? Neden böyle bir şey yazma gereksinimi duydun merak ediyorum.

AM3 Soket olmadığı için işlemciye bakamadık. Mecbur anakart sipariş edicem artık. Bende ki MSI 970A-G43 ile arasında bir performans farkı olur mu ? Asus M5A78L ile.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı