OC Sonrası RAM ve Anakart Çalışmama Sorunu

jomant

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. O.C sonrası RAM'ler ve Anakart çalısmıyor. Bunların tamiri olur mu ? Farklı Anakart'ta RAM'Leri denedik ve çalışmıyor. Farklı RAM'leri benim Anakart'ta denedik yine çalışmıyor. Ne yapmalıyım ? Şubat gibi yeni sistem toplayacağım o yüzden masrafta yapmak istemiyorum. Bir önerisi olan var mı ?

Komik bir overclock hikayesi daha. Dün de Reddit'de birisi R3 1200 işlemcisinin voltajını 3.5'e çıkarmış, bildiğiniz stokta 1.3~1.4V dinamik çalışan işlemcinin voltajını 3.5 e çıkarmış evet yanlış duymadınız :D Sonrasını biliyorsunuz..

Asus olani alabilirim sanirim teşekkürler.

Komik bir overclock hikayesi daha. Dün de Reddit'de birisi R3 1200 işlemcisinin voltajını 3.5'e çıkarmış, bildiğiniz stokta 1.3~1.4V dinamik çalışan işlemcinin voltajını 3.5 e çıkarmış evet yanlış duymadınız :D Sonrasını biliyorsunuz..
Ne alaka şimdi bu olay ? Neden böyle bir şey yazma gereksinimi duydun merak ediyorum.

AM3 Soket olmadığı için işlemciye bakamadık. Mecbur anakart sipariş edicem artık. Bende ki MSI 970A-G43 ile arasında bir performans farkı olur mu ? Asus M5A78L ile.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı