Ocak ve şubat ayı boyunca sadece matematik çalışmak mantıklı mı?

Dostum şöyle ki hafif tekrarlar yap yani nasıl, örneğin bir gün fizik bir gün kimya bir gün biyoloji ve düzenli paragraf çöz mutlaka böylece konularını unutmamış ol, senin diyeceğine gelirsek de bence hiç mantıksız değil fakat şu var tek sıkıntısı şu bu olayın sıkılma durumu var insan bir sıkılınca da çok kötü oluyor onun dışında açık söyleyeyim bende EA'cıyım bende bu 2 ay en azından şubatın ortasına kadar Full neredeyse mat-geo çalışacağım çünkü EA'da öne atacak mat başka bir şey değil.

Benim de son senem eğer kazanamazsam sanayiye gireceğim ve beni yükseltebilecek tek ders matematik bu yüzden bu kadar önemi var.

Benim de son senem eğer kazanamazsam sanayiye gireceğim ve beni yükseltebilecek tek ders matematik bu yüzden bu kadar önemi var.
Matematiğe ne kadar yüklenirsen yüklen bir günde çalışabileceğin süre sınırlıdır bıkkınlık yaşarsın. Matematiğe olabildiğince çalış artan zamanında sözel konuları tekrar et. AYT Matematikte 20 nete ulaşmak aşırı zor bir şey değil zaten.

Son sene demendeki sebep 12.sınıf mısın yoksa hani bir kaç kez mezuna kaldın ailevi sebeplerden dolayı mı son senem diyorsun?

Son sene demendeki sebep 12.sınıf mısın yoksa hani birkaç kez mezuna kaldın.
Mezuna kalamadım 12. sınıf bittiği gibi direk çalışmaya başladım. 1 senedir çalışıyordum ve şu an elime tekrar hazırlanmak için bir fırsat var ve ben bu fırsatı değerlendirmeye çalışıyorum.

Matematiğe ne kadar yüklenirsen yüklen bir günde çalışabileceğin süre sınırlıdır bıkkınlık yaşarsın. Matematiğe olabildiğince çalış artan zamanında sözel konuları tekrar et. AYT matematikte 20 nete ulaşmak aşırı zor bir şey değil zaten.

Teşekkür ederim.

Mezuna kalamadım 12. sınıf bittiği gibi direk çalışmaya başladım. 1 senedir çalışıyordum ve şu an elime tekrar hazırlanmak için bir fırsat var ve ben bu fırsatı değerlendirmeye çalışıyorum.

Teşekkür ederim.
Bir şey soracağım konular ne oranda bitti ? Eğer ki adam gibi çalışırsanız nasibinizde de varsa AÜ Hukuk kazanırsınız bence rahatlıkla.

Bir şey soracağım konular ne oranda bitti? Eğer ki adam gibi çalışırsanız nasibinizde de varsa aü hukuk kazanırsınız bence rahatlıkla.

Şu an TYT matematikte birkaç konu eksiğim var. AYT de 2.dereceden denklemleri bitireceğim yarın eğer hesaplamalarımda bir eksik çıkmazsa inşallah sadece matematik konularını nisanda bitirmeyi düşünüyorum. Dediğiniz gibi inşallah kazanabilirim sanayide 1 kere bile sakatlık yaşayınca hayattan soğuyorsun bu yüzden dişimizi sıkıp çalışacağız sizin ne kadar konunuz kaldı?

Şu an TYT matematikte birkaç konu eksiğim var. AYT de 2.dereceden denklemleri bitireceğim yarın eğer hesaplamalarımda bir eksik çıkmazsa inşallah sadece matematik konularını nisanda bitirmeyi düşünüyorum. Dediğiniz gibi inşallah kazanabilirim sanayide 1 kere bile sakatlık yaşayınca hayattan soğuyorsun bu yüzden dişimizi sıkıp çalışacağız sizin ne kadar konunuz kaldı?
Bende kısmi olarak sizin gibi TYT Matematik için geo neredeyse 0 , mat için ise pkob kaldı ayt matematikte de aynı sizin gibiyim bakalım ama benim şansım var lütfen gecenizi gündüzünüze katın ve beni eleyin, cidden rica değil emrimdir.

Bende kısmı olarak sizin gibi TYT matematik için geo neredeyse 0, mat için ise pkob kaldı AYT matematikte de aynı sizin gibiyim bakalım ama benim şansım var lütfen gecenizi gündüzünüze katın ve beni eleyin, cidden rica değil emrimdir.

Teşekkür ederim inşallah beraber kazanırız hedeflerimize ulaşabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı