Occamy.c virüsü

Tamamdır sağ olun hocam.
@Murat5038 hocam yardımcı olabilir misiniz?

@Arrandale0 hocam müsait misiniz?

Virüs bulaşmamış sakin olabilirsiniz sadece korsan yazılım indirmiş kullanan birileri o yüzden antivirüs'de uyarı veriyor doğal olarak silmek için Hitmanpro'ya lisans girmeniz lazım daha önce kullandım zaten bulduğu şeyleri ıron cleaner ile temizleyebilirsiniz ya da tarayıcı önbelleğini ve cookileri temizleyerek kurtulabilirsiniz.

Virüs bulaşmamış sakin olabilirsiniz sadece korsan yazılım indirmiş kullanan birileri o yüzden antivirüs'de uyarı veriyor doğal olarak silmek için Hitmanpro'ya lisans girmeniz lazım daha önce kullandım zaten bulduğu şeyleri ıron cleaner ile temizleyebilirsiniz ya da tarayıcı önbelleğini ve cookileri temizleyerek kurtulabilirsiniz.
peki defenderın hacktool:win32/agent ve trojan:win32/Occamy.c virüs olarak göstermesinin sebebide mi bununla alakalı hocam

peki defenderın hacktool:win32/agent ve trojan:win32/Occamy.c virüs olarak göstermesinin sebebide mi bununla alakalı hocam
Evet zaten korsan yazılımlar hacktool olarak algılanıyorlar sisteminize korsan yazılımlar yüklenmiş yani buldukları şeyler'de crack yazılımları zaten. Bir sıkıntı yok o kadar tarama yapmışsınız zaten. :)

Evet zaten korsan yazılımlar hacktool olarak algılanıyorlar sisteminize korsan yazılımlar yüklenmiş yani buldukları şeyler'de crack yazılımları zaten bir sıkıntı yok o kadar tarama yapmışsınız zaten. :)
trojan:win32/occamy.c yi araştırdım biraz kredi kartı bilgileri vs çalınmasına yol açabiliyormuş bunları okuyunca telaşlandım doğal olarak :)

Yeni konular

Geri
Yukarı