Oculus Link USB olarak hangi kablo alınmalı?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar, sinir krizinden ölmek üzereyim. Gözlüğün yaklaşık 2 hafta önce gelmesine rağmen düzgün bilgisayara bağlayıp kullanamadım. Orijinal kablosunun girişi anakartımda yoktu, ben de dönüştürücü aldım ancak işe yaramadı. Sonra bugün Type-C girişli olduğunu düşündüğüm klasik data aktarabilen kablolardan aldım. Onda da gözlüğe girişi uymadı. Yarısı girdi ancak diğer yarısı girmedi, ben de zorlamaya korktum. Type-C'nin türleri mi var yoksa Link kablosunun çıkışı mı böyle?

1623336134677.png

Kendi kameram odaklamadığından dolayı internetten buldum bunun gibi bir çıkışı var orijinal Link kablosunun. Data aktarmaya yarayan dönüştürücü mü alsam? Yoksa yeni yorumlara bakarak yeni kablo mu alsam derken kablonun daha mantıklı olabileceğini düşündüm, çünkü dönüştürücülere fazla güvenmiyorum hız konusunda. Eğer Türkiye içi sitelerden bildiğiniz ve direkt kendinizin satın aldığı kabloların satış bağlantısını verir misiniz? AliExpress tarzı sitelere çünkü ailem de inanmıyor, ikna edemem yani. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı