Oculus meta Quest 2 aksesuar önerisi

Bir sorun olacağını sanmıyorum sonuçta Amazon'dan alıyorsunuz herhangi bir sorunda iade edebilirsiniz Amazon arkanızda durur. Resident Evil 4 vereceği belirtilmiş fakat satan kişinin sayfasına baktığımda bir kişi 3 yıldız vermiş, beat saber kodu verilmedi demiş en fazla Resident Evil 4 kodunuz gelmez muhtemelen.

Teşekkürler umarım gelir, en çok çocukluğumun oyunu RE4ü VR gözlükte denemek istiyorum. Hazır remakei de yeni bitirmişken.

Teşekkürler umarım gelir, en çok çocukluğumun oyunu RE4ü VR gözlükte denemek istiyorum. Hazır remakei de yeni bitirmişken.

İlk deneyimleriniz biraz kötü olabilir korkmayın yavaş yavaş geçer. Motion sickness yaşamanız muhtemel mideniz bulanabilir biraz da başınız dönebilir RE4 tarzı oyunlarda.

İlk deneyimleriniz biraz kötü olabilir korkmayın yavaş yavaş geçer. Motion sickness yaşamanız muhtemel mideniz bulanabilir biraz da başınız dönebilir RE4 tarzı oyunlarda.

Yapılabilecek birkaç şey önerir misiniz bu cihazda? Kullandığınız fitness appları nedir ve referans kodunuz varsa kurarken gireyim.

Yapılabilecek birkaç şey önerir misiniz bu cihazda? Kullandığınız fitness appları nedir ve referans kodunuz varsa kurarken gireyim.

Hocam şöyle söyleyeyim ben malum yollarla o uygulamaları indirdiğim için referans kodu falan hiç bakmadım. Başlangıç olarak beat Saber/Pistol whip ile başlıyorum sonrasında ise Hitstream/The thrill of fight ile devam ediyorum. Bunları kullanarak 1 saat içinde 1000 kalori yakıyorum.

Geri
Yukarı