Oculus Quest 2 Powerbank Önerisi

M.Yzr

Kilopat
Yer
Gebze/Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI PRO Z690-A WiFi / i5-12600K / ASUS TUF Gaming RTX 4070 OC / Crucial Pro RAM 32 GB (2x16) / Crucial P3 Plus 1TB M.2 / Kingston NV2 500GB / Thermalright Frozen Prism 240 Black ARGB / LG Ultragear 27GR83Q-B 27 / DeepCool CH560 Mesh Digital Tempered Glass ARGB E-ATX.
Meslek
Avukat
Dostlar merhaba. Oculus Quest 2 için powerbank önerisi yapabilir misiniz? Şarjının daha uzun süre gitmesi için gerekli. Bütçe maksimum 2-3 bin TL. Tabi f/p önerirseniz daha iyi olur.

Dostlar merhaba. Oculus Quest 2 için powerbank önerisi yapabilir misiniz? Şarjının daha uzun süre gitmesi için gerekli. Bütçe maksimum 2-3 bin TL. Tabi f/p önerirseniz daha iyi olur.
Bu fiyata oculus’un kitlerinden alabilirsin hocam. Ben aldım çok memnunum.
Bobovr olarak aratırsan bulabilirsin.

Dosya Ekleri

• BD9FF393-7F02-4E17-8298-1948FA62C094.jpeg
    BD9FF393-7F02-4E17-8298-1948FA62C094.jpeg
    72,1 KB · Görüntüleme: 25
Bu fiyata oculus’un kitlerinden alabilirsin hocam. Ben aldım çok memnunum.
Bobovr olarak aratırsan bulabilirsin.
Tam olarak hangi ürünü almam gerektiğini bilmediğim için yanlış ürünü alma ihtimalim var. Size zahmet bana link atabilir misiniz? Daha yeni aldım cihazı. Kit, powerbank vs ne işe yarar çözemedim henüz.

TRY 1,183.85 22% İndirim | Oculus arayışı için BOBOVR M2 Pro pil kafa bandı 2 elit Halo kayışı ile 5200mAh pil paketi için Meta Quest2 VR aksesuarları

Buradan istediğin kiti seçebilirsin.
Deneyimli bir kullanıcı olarak hangisini önerirsin hocam? 2.600 TL olan var mesela. Onu alayım mı yoksa gereksiz mi olur. Bilmediğimden karar veremedim.

Deneyimli bir kullanıcı olarak hangisini önerirsin hocam? 2.600 TL olan var mesela. Onu alayım mı yoksa gereksiz mi olur. Bilmediğimden karar veremedim.
Ben 2600 olanını aldım.Taşıma çantası, Kafa bandı, mercek içi sıcak havayı dışarı atmak için fan ve powerbank var. İdeal bir set.

Satın almaya çalıştım ama "Bu ürün, satıcının seçtiğiniz adrese gönderim yapmaması nedeniyle mevcut değil." şeklinde hata verdi. Türkiye'ye göndermiyor artık sanırım.

@mustafapusti hocam tekrardan merhaba. Kit konusunda yardım için çok teşekkürler, siparişimi verdim.
Bir sorum daha olacaktı. Cihazın hoparlörü idare ediyor ama ses kalitesini arttırmak için kulaklık kullanıyor musunuz ve herhangi bir kulaklık işimi çözer mi?

Son düzenleme:
Satın almaya çalıştım ama "Bu ürün, satıcının seçtiğiniz adrese gönderim yapmaması nedeniyle mevcut değil." şeklinde hata verdi. Türkiye'ye göndermiyor artık sanırım.
Başka birşeyden dolayı öyle diyor. Bende anlamadım. 150euro limitini geçiyormu diye baktım ama geçmiyor. Diğer paketlere baktığın zaman gönderim yapıyor. Büyük ihtimal o paket içeriğinden bir ürün elindede olmayabilir.

@mustafapusti hocam tekrardan merhaba. Kit konusunda yardım için çok teşekkürler, siparişimi verdim.
Bir sorum daha olacaktı. Cihazın hoparlörü idare ediyor ama ses kalitesini arttırmak için kulaklık kullanıyor musunuz ve herhangi bir kulaklık işimi çözer mi?
hayırlı olsun hocam. Kendi hoparlörü yeterli. Masraf yapmana gerek yok.

Geri
Yukarı