Oculus Quest 2 vs 3

Ben VR gözlükten çok anlamam, yaşadığım yerde sadece 1 kere VR kafeye gittim. Onun dışında gitmedim. Onun da markası HTC'ydi, açıkçası çok rahattı. Ben bayağı sevmiştim HTC'yi ama dediğim gibi, onun dışında VR gözlük denemedim. Ondan ne desem yalan olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben VR gözlükten çok anlamam, yaşadığım yerde sadece 1 kere VR kafeye gittim. Onun dışında gitmedim. Onun da markası HTC'ydi, açıkçası çok rahattı. Ben bayağı sevmiştim HTC'yi ama dediğim gibi, onun dışında VR gözlük denemedim. Ondan ne desem yalan olur.
Tamam hocam yine de teşekkürler.

9000 TL'ye Elite strap ve taşıma çantalı Quest 2 buldum, 15.500 TL'ye ise Quest 3 var. Arasındaki fiyat farkına cidden değer mi?

@Enderez @LegendaryDevilHunter @Aegonide @Lycus

Sadece oyun amaçlı düşünüyorsanız quest2 yeterli olacaktır. Quest3 hem oyun hem ofis çalışanları için. Görüntü kalitesi farkı var ama atla deve değil. Aradaki fark bütçenizi zorlayacak düzeyde ise değmez..

Düşündüğünüz oyunlar için quest2 gayet yeterli.

Sadece oyun amaçlı düşünüyorsanız Quest2 yeterli olacaktır. Quest3 hem oyun hem ofis çalışanları için. Görüntü kalitesi farkı var ama atla deve değil. Aradaki fark bütçenizi zorlayacak düzeyde ise değmez.

Düşündüğünüz oyunlar için Quest2 gayet yeterli.

Film falan izlesem Quest 2 yine yeterli olur mu? Alt yazılar vs çok piksel görünür mü?

Tüm oyunları bedavaya kendiniz halledebilirsiniz. Film izlerken sorun yaşamazsınız hatta korsan olarak 3D film bulup onu da deneyimleyebilirsiniz.

Çok iyi, ama buradan nasıl yapılacağını anlatamazsınız büyük ihtimalle, ayrı bir konu açarım Discord'dan eklerim sizi satın aldığımda.

Geri
Yukarı