Oculus Quest 2 ve Oculus Quest 3 farkları nedir?

• Konuyu başlatan YEAH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 169

YEAH

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler değerli üyeler. Sanal gerçeklik gözlüğü alabilirim, oyun amaçlı alacağım, Oculus Quest 2 ve Oculus Quest 3'ü buldum bunlardan daha iyi var mı oyun için bilmiyorum ama bunlar bayağı iyiymiş deniğine göre. Şimdi aralarında 5K gibi bir fiyat farkı var. Bunlar arasındaki farkları güzel bir şekilde anlatabilecek var mıdır? Bir de Oculus Quest 2 ve Oculus Quest 3 ortamı tarayıp bize gösteriyor mu? Aynı Apple VR gözlüğü gibi. Sesler nasıl geliyor hoparlör mü kulaklık mı? Fikirlerinizi ve farkları söyleyebilir misiniz? Teşekkürler.

Ben de 2'si arasında kaldım. Galiba 2'si arasında bayağı çözünürlük farkı varmış yazılanlara göre bence 3 deger gibi ama bilemiyorum.

Ben de 2'si arasında kaldım. Galiba 2'si arasında bayağı çözünürlük farkı varmış yazılanlara göre bence 3 deger gibi ama bilemiyorum.

Hocam bende 3'ü daha iyi buldum dış kamerası falan daha iyi elini falan görebilme özelliği de pek gelişmemiş olsa da rahat bir şekilde çalışıyor. Tutma yeri de daha iyi falan aldığın zaman yazabilir misin? Ben alınca yazıcağım sana da bildirim gelir zaten.

Hocam bende 3'ü daha iyi buldum dış kamerası falan daha iyi elini falan görebilme özelliği de pek gelişmemiş olsa da rahat bir şekilde çalışıyor. Tutma yeri de daha iyi falan aldığın zaman yazabilir misin? Ben alınca yazıcağım sana da bildirim gelir zaten.
Yazarım. Kablo olarak siz ne almayı düşünüyorsunuz?

Bugün aldım Pazarama'dan. Kablo kaldı bir tek siz hangi kabloyu almayı düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Ne kablosu hocam eğer Ethernet bahsediyorsanız CAT6 almayı planlıyorum.

Link kablosu. Type-C girişi var bilgisayara bağlamak ve şarj için. Type-C to Type-C link kabloları var 5 metre kadar ya da Type-C to USB var. Ethernet girişi yok zaten. Bilgisayar yoksa tabii pek gerekmeyebilir ama sadece bilgisayar değil telefon da bağlanabiliyor olması lazım. Benim telefon S20 FE şarj paylaşma özelliği var şarj ediyorsa hem taşınabilir SSD hem powerbank gibi kullanabilirim mesela.

Son düzenleme:
Link kablosu. Type-C girişi var bilgisayara bağlamak ve şarj için. Type-C to Type-C link kabloları var 5 metre kadar ya da Type-C to USB var.

Aaaa doğru hocam kusura bakmayın boşluğuma gelmiş ufak bir Ethernet problemim var tam o yaşanırken cevap verdim. Meta'nın kendi sitesinde içinde adaptör ve Typce C şarj kablosu var kaynak, bir inceleme videosunda da görmüştüm. Sadece şarj için yeterli belki yavaş şarj ederse evdeki herhangi bir hızlı şarj adaptörünü takarım. PC bağlamak için şunun tarzında bir şey benim için yeterli. Set olanlarda var çok mantıklı ve hoş gözüküyor bence. Siz ne düşünüyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı