Oculus Quest 3 beklenmeli mi?

Can Salmac

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Oculus Quest 2 almak istiyorum ancak bu yılın 3. çeyreğinde Quest 3 çıkacak diyorlar. Sizce beklenmeli yoksa Quest 2 almak mantıklı mı 2023 de?

Hocam şu an psvr 2 çıktı, OLED ekranı var, yenileme hızı ve çözünürlüğü daha yüksek. Oculust Quest 2 bir tık eski kaldı. Ben 3'ü bekleyeceğim. Ama almak mantıklı mı, mantıklı.

Psvr2 sadece PlayStation 5 de çalışıyor. Quest de kendi sisteminden bile PC siz kullanabiliyorsun. Bende 2 modeli var ve çok memnunum.

Psvr2 sadece PlayStation 5 de çalışıyor. Quest de kendi sisteminden bile PC siz kullanabiliyorsun. Bende 2 modeli var ve çok memnunum.

Evet işte PSVR2'nin sorunu da o. Yoksa onu alırdık direkt. Oculust Quest 2 kesinlikle yetersiz değil, sadece alınacaksa 3'ü beklemek daha mantıklı bence.

Ek olarak, bazı oyunlarda oyunun içinde gibi hissediyor musunuz hocam?

Evet işte psvr2'nin sorunu da o. Yoksa onu alırdık direkt. Oculust Quest 2 kesinlikle yetersiz değil, sadece alınacaksa 3'ü beklemek daha mantıklı bence.

Ek olarak, bazı oyunlarda oyunun içinde gibi hissediyor musunuz hocam?

Tabii ki dostum. RTX 3090 var 5K 120 Hz de oynuyorum. Çok fark ediyor. Sadece mağazadan 2 uygulama aldım zorunlu olarak. Biri VirtualBox diğeri skybox.

Tamamdır hocam çok sağ olun nasipse ben de almayı düşünüyorum.

Alın kesinlikle kaçırmayın. Yeri geliyor 3D film atıyorum 4K da tabii daha net oluyor. Sinemada gibi izleniyor. Skybox ile PC bağlamadan atılıyor. 256 GB öneririm bendeki 128. modifiyesini de sonradan aldım bobovr M.2 Pro seti var. Çok daha iyi oldu.

Alın kesinlikle kaçırmayın. Yeri geliyor 3D film atıyorum 4K da tabii daha net oluyor. Sinemada gibi izleniyor. Skybox ile PC bağlamadan atılıyor. 256 GB öneririm bendeki 128. modifiyesini de sonradan aldım bobovr M.2 Pro seti var. Çok daha iyi oldu.

Hocam film de mi izleniyordu? Gerçekten çok heveslendim şimdi, film izlendiğini bilmiyordum. Çok sağ olun, bayağı bilgilendim.

Hocam film de mi izleniyordu? Gerçekten çok heveslendim şimdi, film izlendiğini bilmiyordum. Çok sağ olun, bayağı bilgilendim.

Tabii ki sinema salonunda gibi izliyorsunuz. Skybox da Türkçe alt yazı desteği de var. 4K da cam gibi oluyor. 1080p kesmiyor sonra. 360 videoları da açıyor her türlü destekliyor.

Bazen modeme USB bağlayıp yayın yapıp izliyorum. Ya da PC'ye setup kurarsan direk PC'deki her şeyi açabiliyor.

Quest 2 cihazımı 1 ay önce sattım ben de. Kesinlikle Quest 3 cihazını bekleyin derim. Söylentilere göre fiyat farkı olmayacak ve çok daha güçlü bir cihaz olacak. Paranızı dolar yapıp bekleyin kesinlikle.

Geri
Yukarı