Oculus Rift mi Rift s mi?

Sitesinden diye düşünüyorum ama Oculus Quest alma şansım da var. Sunduğu şeyler gerçekten güzel bir tek kablosu sıkıntı bir link kablosu bulmam gerekli.

Quest'i kesinlikle almamanı öneririm. Rift s gibi bir ürün varken kesinlikle tercih edilmez hem Rift s in oyun açısından çeşitliliği bayağı bol (Steam'in VR oyunları da oynanıyor bilirsin :D) ayrıca Quest çok yavaş çalışıyor diye söylentiler de gördüm. Ha bir de oyunları çok pahalı ve sadece Oculus mağazasından alınıyor en az 130 TL'ye geliyor diye biliyorum bir oyununu

Quest'i kesinlikle almamanı öneririm. Rift s gibi bir ürün varken kesinlikle tercih edilmez hem Rift s in oyun açısından çeşitliliği bayağı bol (Steam'in VR oyunları da oynanıyor bilirsin :D) ayrıca Quest çok yavaş çalışıyor diye söylentiler de gördüm. Ha bir de oyunları çok pahalı ve sadece Oculus mağazasından alınıyor en az 130 TL'ye geliyor diye biliyorum bir oyununu.

Hadi ya neyse Oculus Rift s alırız artık odamda sırf VR için özel bölüm hazırlıyorum. Almak nasip olur inşallah.

Hadi ya neyse Oculus Rift s alırız artık odamda sırf VR için özel bölüm hazırlıyorum. Almak nasip olur inşallah.

Doğru karar Rift s olur kesinlikle bende ucuza getirirsem iyi olacak :D
Yok hayır olmuyor. Zaten kontrolcünün nereden çıktığı belli algoritmada ona göre tepki veriyor.
Hocam yere bakınca VR sapıtıyor diyenleri gördüm internette araştırınca ne bileyim kollar saçmalıyor falan diyorlar atıyorum elini arkaya atıp kafanı yere eğdinde VR sapıtıyor diyorlar bir bilgin var mı?
Doğru karar Rift s olur kesinlikle bende ucuza getirirsem iyi olacak :D

Hocam yere bakınca VR sapıtıyor diyenleri gördüm internette araştırınca ne bileyim kollar saçmalıyor falan diyorlar atıyorum elini arkaya atıp kafanı yere eğdiğinde VR sapıtıyor diyorlar bir bilgin var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı