Oculust Quest 2 kendi sitesinden mi Amazon'dan mı alınmalı?

Kablo kullanmıyorum. Wi-Fi ile çok rahat bağlanıyor. Çok önemli bir şey söylemeyi unuttum. Lens kısmına kesinlikle güneş 1 dk bile değmemeli. Kalıcı ekran hasarı oluşturuyor. Kutunun içinden çıkan beyaz şeyi sıkıştırıyorum oraya ve pencerenin tersine çeviriyorum gözümüzün baktığı kısmı, malum çok pahalı kutusu. Bununla bağlıyorum PC'ye.

Kablo kullanmıyorum. Wi-Fi ile çok rahat bağlanıyor. Çok önemli bir şey söylemeyi unuttum. Lens kısmına kesinlikle güneş 1 dk bile değmemeli. Kalıcı ekran hasarı oluşturuyor. Kutunun içinden çıkan beyaz şeyi sıkıştırıyorum oraya ve pencerenin tersine çeviriyorum gözümüzün baktığı kısmı, malum çok pahalı kutusu. Bununla bağlıyorum PC'ye.
Güneş olayını biliyorum teşekkür ederim yinede. Virtual Desktop satın alsam mı? Değer mi sizce?

Zaten mağazadan bir Virtual Desktop satın aldım. Lakin bir türlü düzgün bağlanamadım modem dibimde olsa bile sanırsam 5GHz Wi-Fi istiyor hız yeterli olması için.
Evet 5GHz istiyor. Modemim destekliyor o yüzden bir sorun olacağını sanmıyorum.

Dostum bende almayı düşünüyorum. 360Avm'yi keşfettim orada 256 GB + Link kablolu modeli 6.800₺ havale ileymiş. Oraya da bakabilirsin.

Son düzenleme:
Hocam normal amazon'un sitesi ile amazon.com.tr'deki fiyatlar farklı. Durumdan kuşkulandım o yüzden Türkiye'den satıcı bulmaya karar verdim.
:D Sen gerçekten komiksin ya.
İşte Type-C sıkıntı çünkü dönüştürücü tavsiye edilmiyor. Siz ne kullanıyorsunuz?
AliExpress'ten bulabilirsin. Amazon'dan hiçbir aksesuar alma. Çok fazla kargo+gümrük ekleniyor. AliExpress'te her şey %25 fiyatına ve ürünler aynı zaten.
Tuş kombinasyonuyla düzelmeyen bir şey yok ne yüklerse yüklesin Oculus yazabilir ama Android sonuçta. (Factory Reset.)
Wi-Fi konusuna gelirsek internet erişimi olmadan WiFi ağı ile bilgisayarınızı ve Oculus Quest bağlayabilirsiniz.
Facebook bi güncelleme ile açık yakalayıp APK kaynaklı "zarar" verebilecek uygulamaların olduğu Quest'leri banlasın bakalım. O zaman görürüz. :D Olay zaten hesabın içindeki tüm oyunların ve DLC'lerin gitmesi. Bi dünya para yatırılıyor oyunlara.

Geri
Yukarı