Oculust Quest 2 yerine daha ekonomik ve iyi VR gözlük önerisi

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben Oculust Quest 1 almak istiyordum fakat hiçbir yerde bulamadım, haliyle Oculust Quest 2 almaya karar verdım. Sizce Oculus Quest 2'yi (Trendyol'da 128 GB 10.940 TL) yoksa 2.el mi almayım? Hatta ekonomik açıdan daha uygun ve daha iyi olan bir VR gözlük varsa ve önerirseniz çok sevinirim.(kusura bakmayın fazla bilmiyorum VR piyasasını)

Piyasasını ben de çok bilmiyorum fakat ikinci el iyi bir seçenek. Çok fazla bir hevesle alıp birkaç ay sonra kenara kaldıranlar var. Kendi arkadaş çevremden biliyorum aldılar gözlükleri site çocuğu gibi iki tane misafir eğlendirdiler sonra sattılar piyasasının çok altına. Sen de öyle denk gelebilirsin.

VR gibi yüze göze, vücuda değen şeyleri ikinci el almayın bence. 256 GB alırsanız çok daha rahat edersiniz. Ve şu an F/P olarak en iyi VR Quest 2.

Piyasasını ben de çok bilmiyorum fakat ikinci el iyi bir seçenek. Çok fazla bir hevesle alıp birkaç ay sonra kenara kaldıranlar var. Kendi arkadaş çevremden biliyorum aldılar gözlükleri site çocuğu gibi iki tane misafir eğlendirdiler sonra sattılar piyasasının çok altına. Sen de öyle denk gelebilirsin.

Bu da mantıklı, haklısınız. Az kullanılmışlar alınır.

Geri
Yukarı