Ocz Trion 150 vs Samsung 850 evo

Yusuf Yeşilyurt

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar Herkese,

Bir sistem topluyorum. Bu sistemde kullanacağım Ssd Disk konusunda sizlere danışmak istedim. Samsung 850 evo 120 GB düşünüyordum fakat Ocz Trion 150 240 GB'ın da onunla aynı para olduğunu fark ettim. Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Performans ve dayanıklılık farkı olur mu? Ayrıca bunların dışındaki önerilerinize de açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar Herkese,

Bir sistem topluyorum. Bu sistemde kullanacağım Ssd Disk konusunda sizlere danışmak istedim. Samsung 850 evo 120 GB düşünüyordum fakat Ocz Trion 150 240 GB'ın da onunla aynı para olduğunu fark ettim. Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Performans ve dayanıklılık farkı olur mu? Ayrıca bunların dışındaki önerilerinize de açığım. Şimdiden teşekkürler.
Kapasite senin için önemliyse OCZ Trion 150 alabilirsin. Yok eğer HDD'ye sahipsen veya daha yüksek performans istiyorsan 850 Evo alabilirsin. 2 SSD'yi de kullanıyorum gayet memnumum. Samsung 850 Evo 75 TB'a kadar yazabiliyor. OCZ Trion 150 240GB ise 60 TB olması lazım. Benim önerim 850 Evo ama. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı