Oda için 1000 TL loş aydınlatma önerisi

ImKai

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, odamda loş bir ışık istiyorum nasıl bir şey kullanabilirim? Bin TL'yi geçmeyecek şekilde bir aydınlatma önerirseniz sevinirim.

Loş ışık isterken ne tür bir şey arıyorsunuz. Tavan lambası mı masa lambası mı şerit led mi

Normal ampuller var isterseniz WiFi'bağlanan akıllı ampullerde var

Tecihinizi belirtirseniz daha net bir öneri sunarım.

Hocam ampuller çok elektrik kullanmaz mı?
Hocam led ampuller maksimum 6-9W çeker maksimum. Normal akkor ampuller 70Watt yakın çeker. Led ampuller aylık maksimum 1-5₺ arası yakar.

O yüzden led ampul önerisi yapacam hatta akıllı ampul alırsanız daha az elektrik yakar hatta siz istediğiniz parlaklığa ve renge uygulama üzerinden ayarlayabilirisniz

Var mıdır peki önerebileceğiniz bir şey?
Kendi kullandığım ampulü önereyim sizlere bu ampul Mavi ile Sarı ışık arasında renk seçimi yapabiliyor. Parlaklık ayarı zamanlama ayarı

Bu da tüm renkler arasında geçiş yapabiliyor. Aynı zamanda parlaklık ayarı zaman oluşturma ayarı

Seçim size kalmış.

Son düzenleme:
O yüzden LED ampul önerisi yapacağım hatta akıllı ampul alırsanız daha az elektrik yakar hatta siz istediğiniz parlaklığa ve renge uygulama üzerinden ayarlayabilirisniz.

Kendi kullandığım ampulü önereyim sizlere bu ampul mavi ile sarı ışık arasında renk seçimi yapabiliyor. Parlaklık ayarı zamanlama ayarı.

Bu da tüm renkler arasında geçiş yapabiliyor. Aynı zamanda parlaklık ayarı zaman oluşturma ayarı.

Seçim size kalmış.

Nasıldır peki memnun musunuz?

Yeelight Xiaomi Smart Led Bulb W3 Rgb Akıllı Led Ampül Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu ürün nasıldır peki bunda loş bir ışığa ulaşabilir miyim?

Son düzenleme:

Yeelight Xiaomi Smart Led Bulb W3 Rgb Akıllı Led Ampül Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu ürün nasıldır peki bunda loş bir ışığa ulaşabilir miyim?
16 milyon renk seçeneği var bunda loş ışık olur ama kalitesini bilemem. Daha önce hiç deneyimlemedim bu ampulü.

Memnunum hala kullanıyorum. Çoğaltabilecek yerim olsa çoğaltırım.

Geri
Yukarı