Oda nemlendirici önerisi

ezuer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB
Anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550
SSD: Samsung 970 EVO Plus 1 TB
SSD2: Patriot P210 256 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB
Oda için nemlendirici cihaz almayı düşünüyorum. Ben böyle bir ürün gördüm ve sanırsam en çok satanlar sırasında. Sizin önerebileceğiniz bir cihaz var mı?

Son düzenleme:
Oda için nemlendirici cihaz almayı düşünüyorum. Ben böyle bir ürün gördüm ve sanırsam en çok satanlar sırasında. Sizin önerebileceğiniz bir cihaz var mı?

Hocam bu tarz ürünleri kullanıyorum. Niye ürünleri çünkü ben de bir ara orta fiyatta aldım ve en dandiğiyle aynı olduğunu öğrendim. Ampul görünümlü olanlar çok kötü haricinde en ucuzunu alın gitsin. Yakınınızda Metro Market varsa çok ucuza düşebiliyor.

Hocam bu tarz ürünleri kullanıyorum. Niye ürünleri çünkü ben de bir ara orta fiyatta aldım ve en dandiğiyle aynı olduğunu öğrendim. Ampul görünümlü olanlar çok kötü haricinde en ucuzunu alın gitsin. Yakınınızda Metro Market varsa çok ucuza düşebiliyor.

Ürün gerçekten işe yarıyor mu? Ve 270 lira küçük bir meblağ sizce değer mi?

Bunlar ne işe yarıyor tam olarak.

Benim attığım daha ucuz ve yanında koku yağı gibi bir şeyde veriyor.

Masada toz falan birikiyorsa ve çabuk koku oluşuyorsa oda nemsiz demektir. Nemli olduğunda daha ferah hissedersin.

Ben masamı her gün sabah uyandığımda bembeyaz görüyorum üstelik siyah masa kullanıyorum anladığım kadarıyla bu ürünü kullanırsak bu toz azalır mı?

Masada toz falan birikiyorsa ve çabuk koku oluşuyorsa oda nemsiz demektir. Nemli olduğunda daha ferah hissedersin.

Benimki her yerde satılan bir model olduğu için attım. Çok daha ucuza da bulabilirsiniz o yüzden. Genelde işe yaramaz gibi görülebiliyor. Her akşam çalıştırıyorum içine lavanta yağı da ekliyorumm miss :)

Alakası yok nem insanı rahatsız eder, düşük nem her zaman daha iyidir, özellikle ısınmada sorun yaşayanlar için

Alakası yok nem insanı rahatsız eder, düşük nem her zaman daha iyidir, özellikle ısınmada sorun yaşayanlar için

Nemsizlik zararlı, cildi kurutur, odayı mahfeder.

bu ürünü aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı