Odada başkaları varken video çekmek

Kardeşim bu konuyu açmana çok üzüldüm malasef bu forumda çok bilmiş kendini beğenmiş insan çok sen onları aldırış etme sana bir çözüm önereyim kardeşim. Mikrofon ayarlarından geliştirmeler kısmından bir sürü özellik çıkması gerek o kutucukları seçmen gerek şu an müsait değilim örnek veremiyorum ama sakın pes etme videolarını çekmeye çalış.

Kardeşim bu konuyu açmana çok üzüldüm malasef bu forumda çok bilmiş kendini beğenmiş insan çok sen onları aldırış etme sana bir çözüm önereyim kardeşim. Mikrofon ayarlarından geliştirmeler kısmından bir sürü özellik çıkması gerek o kutucukları seçmen gerek şu an müsait değilim örnek veremiyorum ama sakın pes etme videolarını çekmeye çalış.
Onlar sesleri bozuyor.
Sağ ol bu arada desteğin için.

@Muhammed Volkan Güngör sen benim dediğim hassasiyet işini denedin mi? Hassasiyet ile oynayıp 'bas-konuş' yaparsan sorun çözülebilir.

Kendi odam yok. Bir odayı 3 kişi paylaşıyoruz. Bilirsiniz oyun videoları çekilirken arkadan gelen ev halkı sesi cidden çok kötü olur. Bu nedenle video çekmekte sıkıntı yaşıyorum odamda biri varken. Mikrofonum da odadaki tüm sesleri alıyor.

Videoyu ayrı sesi ayrı yapabilirsin evin en müsait olduğu zaman videodayken oyunu seslendir.
Rica et bir süre oda da olmasınlar öyle çek.
Bunlar işine yarayabilir bol şans.

Geri
Yukarı