Odada rahatça oturmak için oda sıcaklığı kaç derece olması lazım?

RayOula

Kilopat
Sobalı evde ve KYK yurdunda kaldıktan sonra başka bir aparta çıktım ama buz gibi. Normal kazak ve eşofmanla oturamıyorum, illaki mont giymem lazım. Petek sıcak ama gidip de peteğe yaslanmazsam ısınamıyorum. Ne yapmam lazım?

Pencere kenarı, kapı altı gibi yerlerden soğuk hava geliyorsa kesinlikle önlemen lazım. Hatta pencereler yalıtımlı değilse pencerelere karton yapıştır, panjur varsa kapat, perde varsa pencerenin önüne çek. Bunlar olumlu yönde etkiler.
Haklısın, az önce iyi kapanmayan balkon kapısının kenarlarını küçük sarı bantla kapattım. İçeri biraz daha iyi oldu ama yine de soğuk. Daha bugün sözleşme imzalayıp 3250 lira para verdim ama şuan çok pişmanım çünkü ısınamıyorum.

Haklısın, az önce iyi kapanmayan balkon kapısının kenarlarını küçük sarı bantla kapattım. İçeri biraz daha iyi oldu ama yine de soğuk. Daha bugün sözleşme imzalayıp 3250 lira para verdim ama şuan çok pişmanım çünkü ısınamıyorum.
Petekler sıcak mı? Belki kalorifer sistemi sıkıntılıdır bakımları uzun zamandır yapılmadıysa.

Geri
Yukarı