Yurtta kaç kişilik odada kalınmalı?

merrturhan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar, 1 ay sonra üniversiteye başlayacağım. Yurtları ayarlıyoruz. Ben normalde 2 kişilik odada kalmak istiyordum fakat 2 kişilik yasakmış minimum 3 kişiden başlıyor ve maksimum 4 kişilik odalar var. Özel olarak tek odalarda var. Sizce tek kişilik odayı mı tercih etmeliyim? 3 kişi kalmak nasıl olur? Fikirlerinizi merak ediyorum. Keşke 2 kişilik yasak olmasaydı daha güzel olurdu.

Titiz biriyseniz tek kişilik odada kalın, 2 kişilik olmama sebebi yüksek ihtimal geri kafalı bel altı düşünceler olsa gerek. 3 kişilik odalar da affedersiniz ama ahır gibi oluyor.

Titiz biriyseniz tek kişilik odada kalın, 2 kişilik olmama sebebi yüksek ihtimal geri kafalı bel altı düşünceler olsa gerek. 3 kişilik odalar da affedersiniz ama ahır gibi oluyor.
Tek kişi de sıkılırım diye düşünüyorum. Keşke 2 kişilik olsaydı. 3 kişi ve fazlası ruhumu daraltıyor. Çünkü odalar zaten dar. Çok kararsızım.

Tek kişi de sıkılırım diye düşünüyorum. Keşke 2 kişilik olsaydı. 3 kişi ve fazlası ruhumu daraltıyor. Çünkü odalar zaten dar. Çok kararsızım.
Tek kişide sıkılacağınızı düşünüyorsanız en iyi yöntem bilgisayar ve Discord olabilir ancak bu sizi üniversite hayatında asosyal olmaya itebilir.

4 kişilik KYK'da gerektiğinde 4 gerektiğinde 3,2 ve tek kaldım. Şu an aparttayım, tek kalmak her türlü daha iyi.

Hepsinin kendi avantajı var. Oda arkadaşı işi çok şansa bağlı, eğer kafa birileri gelirse çok iyi vakit geçirirsin. Ben 3 oda değiştirerek sonunda bulmuştum.

Geri
Yukarı