Odama küçük fare girdi

Yatağına çıkacağını sanmıyorum pek çıksa bile ısırması çok az bir ihtimal ortam onu fazla germiştir büyük abileri gibi değiller fındık fareleri gölgelerde süzülen çekingen minik ninjalar gibiler genelde sessiz fark edilmeden hareket ederler çok korkaklar 😄
Bir yandan da kıyamıyorum yakalamaya çünkü çok masum bakıyordu ama mecburum 😂 Son 1 haftadır her türlü macerayı yaşıyorum 😂 Fındık fareleri kendine yer seçip üreme yapar mı evde yoksa saklanacak yer mi ararlar?

Geçen yıl benim odama da girmişti. Odanın çeşitli yerlerine pasta koydum (fare zehri) takip ettiğim de her gün çoğunluğu eksiliyordu, bende yeniliyordum. Yaklaşık 3 4 ay boyunca onu bedavaya beslemiş oldum. :D ben ne bileyim farenin bağışıklığı varmış. ;D bir gün bir anda ortadan kayboldu, o gün bugündür yok. Ne bileyim içerlendim, o kadar mesaimiz var insan giderken veda eder değil mi? Boşu boşuna 4 ay besledim :D
Bu ayıp da ona yeter.

Geçen yıl benim odama da girmişti. Odanın çeşitli yerlerine pasta koydum (fare zehri) takip ettiğim de her gün çoğunluğu eksiliyordu, bende yeniliyordum. Yaklaşık 3 4 ay boyunca onu bedavaya beslemiş oldum. :D ben ne bileyim farenin bağışıklığı varmış. ;D bir gün bir anda ortadan kayboldu, o gün bugündür yok. Ne bileyim içerlendim, o kadar mesaimiz var insan giderken veda eder değil mi? Boşu boşuna 4 ay besledim :D
Bu ayıp da ona yeter.
Hakkını helal etmiştir hocam 😂 benimki arkadaş olmak istiyor ama utanıyor.

Bak en garanti çözüm sokaktan bu konu üzerine Master yapmış bir kedi kapıp eve getirme farenin kokusunu aldığı an ecel çanları küçük arkadaş için çalmaya başlar.

Ne oldu merak ettim. Bir gece geçmiş fare gireli odaya. Uyuyabildiniz mi? İnsan nasıl uyur ki fare olan ufacık odada. Gece gelip kulağınızı burnunuzu falan kemirirse😕😑

Yeni konular

Geri
Yukarı