Odama küçük fare girdi

Gece olsun meydana çıksın yine yazarım. Kapanlara peynir koydum sevmeseler bile aç oldukları için yerler.

Onu da aldım içeri şu an farketmedi bir şey.
Güncelleme : Fare evin en yüksek yerine çıkıp kakasını yaptı. Alırım bir F 😂
Hocam saatlerce uyanık kalmak çok zor kalmıyor mu? Kolay gelsin.
26-35 saattir ayaktasınız.

Dostum bu yaz 3 günlük bir fare kovalama maceramın sonucunda sana edindiğim 2 3 şeyi aktarmak isterim ilk olarak eve giren fındık faresi ise arkadaşı pusuya düşürmekten başka şansın yok ben eve gireni fare yapışkanı ile tutmuştum 2 gün boyunca elemana çilingir sofrası kurdum sonunda pusuya geldi amansız bir ciyaklama görünce içimde el vermedi sonra temizleyebildiğim kadar temizleyip sokağa salmıştım küçük arkadaşı.Az uğraştırmadı beni 😄

Hocam saatlerce uyanık kalmak çok zor kalmıyor mu? Kolay gelsin.
26-35 saattir ayaktasınız.
Yok hocam epeyi uyudum yani uykumu aldım fare yakalanana kadar ailem ayaktayken uyuyacağım tek. Gece yarısı nöbet tutuyorum. Odamda şu an hiçbir şey yok fare dondurucunun üstüne çıkıp kakasını yaptı mutfakta ve şu an ben yatakta oturuyorum yatağa çıkarsa cidden kalp krizinden giderim ansızın ayağıma gelir falan. O dondurucuya çıktıysa daha fazla ne yapar bilmiyorum. Küçük fare olduğu için biraz şaşkın umarım şaşırır. Odamın kapısının dışına yapışkanın üstüne fındık bıraktım ama eldiven takmadan yaptım unuttum takmayı.. Odamda 2 tane kapan var onların üstüne peynir koydum sonra diğer odalarda tuzak var mutfakta var tuvalette var kediyle takılıyoruz şu an 😀
Dostum bu yaz 3 günlük bir fare kovalama maceramın sonucunda sana edindiğim 2 3 şeyi aktarmak isterim ilk olarak eve giren fındık faresi ise arkadaşı pusuya düşürmekten başka şansın yok ben eve gireni fare yapışkanı ile tutmuştum 2 gün boyunca elemana çilingir sofrası kurdum sonunda pusuya geldi amansız bir ciyaklama görünce içimde el vermedi sonra temizleyebildiğim kadar temizleyip sokağa salmıştım küçük arkadaşı.Az uğraştırmadı beni 😄
Fındık faresi sanırım çok küçük ve hızlı bir şey yapışkan koydum üstüne fındık koydum fındığı çok seviyorlar. Geçen sene kedi gibi fareyi tutmuştuk aynı yöntemle. Şu an hiç ciyaklama sesi yok nedense. Yakalanmadı mı acaba 🤔

Yok hocam epeyi uyudum yani uykumu aldım fare yakalanana kadar ailem ayaktayken uyuyacağım tek. Gece yarısı nöbet tutuyorum. Odamda şu an hiçbir şey yok fare dondurucunun üstüne çıkıp kakasını yaptı mutfakta ve şu an ben yatakta oturuyorum yatağa çıkarsa cidden kalp krizinden giderim ansızın ayağıma gelir falan. O dondurucuya çıktıysa daha fazla ne yapar bilmiyorum. Küçük fare olduğu için biraz şaşkın umarım şaşırır. Odamın kapısının dışına yapışkanın üstüne fındık bıraktım ama eldiven takmadan yaptım unuttum takmayı. Odamda 2 tane kapan var onların üstüne peynir koydum sonra diğer odalarda tuzak var mutfakta var tuvalette var kediyle takılıyoruz şu an 😀

Fındık faresi sanırım çok küçük ve hızlı bir şey yapışkan koydum üstüne fındık koydum fındığı çok seviyorlar. Geçen sene kedi gibi fareyi tutmuştuk aynı yöntemle. Şu an hiç ciyaklama sesi yok nedense. Yakalanmadı mı acaba 🤔

Yakalansa kıyamet koparır ben fındık peynir ne varsa koymuştum.

Yani şu an hiç ses yok görünürde de değil nerede acaba. Yemin ederim hayatımın düzenini bozdu. Yatağa çıkma ihtimali olmasa hiç sallamam ama internette öyle yazıyor.

Yatağına çıkacağını sanmıyorum pek çıksa bile ısırması çok az bir ihtimal ortam onu fazla germiştir büyük abileri gibi değiller fındık fareleri gölgelerde süzülen çekingen minik ninjalar gibiler genelde sessiz fark edilmeden hareket ederler çok korkaklar 😄

Geri
Yukarı