Odamı hangi renge boyatmalıyım?

Slmbneymen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
İ7 11800H
RTX 3060 6GB
16GB RAM
512GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar, depremden dolayı evimizde küçük çatlaklar oluştu ( hatay / defne) evimizi tamamen boyamayı düşünüyoruz odamı hangi renk yapsam diye düşünüyorum nasıl bir renk önerirsiniz? 15 yaş erkek ve odama ne gibi eklemeler yapabilirim daha güzel dursun diye.

Siyaha yakın bir gri tonu yakışır gibi.

1688317631626.png

Siyaha yakın bir gri tonu yakışır gibi.

Eki Görüntüle 1844894

Bence olabilir ama annem bu ne daha iç karartıcı bir renk bulamadın mi der babam bir şey demez babam kararlarına genellikle saygı duyar karşı çıkmaz ama benim de onun kararlarına karşı çıkmadan hoşlanmaz. Ne gibi şeyler ekleyebilirim odama?

Bence olabilir ama annem bu ne daha iç karartıcı bir renk bulamadın mi der babam bir şey demez babam kararlarına genellikle saygı duyar karşı çıkmaz ama benim de onun kararlarına karşı çıkmadan hoşlanmaz. Ne gibi şeyler ekleyebilirim odama?

Arkadaşın dediği renk gayet iyi kendimde o rengi kullanıyorum ama uzun yıllar sonra bunaltıcı geldi bana.

Bu fotoğraftaki gri renk in nasıl renk kodunu ya da benzer bir renk boya bulabilirim.

Arkadaşın dediği renk gayet iyi kendimde o rengi kullanıyorum ama uzun yıllar sonra bunaltıcı geldi bana.

Uzun yıl dediğiniz tahmini ne kadar?

Dosya Ekleri

• caa68d4910ba9638951c6622193d21ac.jpg
    caa68d4910ba9638951c6622193d21ac.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 52
Kişiye göre değişir ama koyu renkler bana bunaltıcı geliyor. Krem rengi ve tonlarına göz atabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1688318066445.png
    1688318066445.png
    1 MB · Görüntüleme: 39
Tavan a LED döşemeyi planlıyorum böyle boru LED'ler var ya onlardan güzel öneriniz varsa alabilir miyim?

Kişiye göre değişir ama koyu renkler bana bunaltıcı geliyor. Krem rengi ve tonlarına göz atabilirsiniz.

Şu anki öyle ama sıkıldım bu renkten.

Tavan a LED döşemeyi planlıyorum böyle boru LED'ler var ya onlardan güzel öneriniz varsa alabilir miyim?

Şu anki öyle ama sıkıldım bu renkten.

Sıkıldıysanız yapabilirsiniz güzel bir grimsi renk. LED'ler ile de harika olur. Benim gibi bunaltıcı gelirsede birkaç yıl sonra değiştirirsiniz. (Renk tonuna dikkat edin.)

Yeni konular

Geri
Yukarı