Odamı pire bastı

Emircanazik

Hectopat
Makaleler
1
Ardaşlar odamda bir sürü pire var. Evde kedi veya herhangi bir hayvan yok. Bu pireler nasıl geldi anlamadım. İnterneten okuduğum kadarıyla hayvanlar ile yaşayabiliyorlarmış, bıraksam kendi kendine gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef gitmez hocam ürerler çok fazla ilaçlamanız gerekli tüm evi basabilir profesyonel desteğe başvurun derim. Pire olduğu kesin mi?

Önce profesyonel ilaçlama sonra dip temizlik.
Evin etrafınızda gezen hayvan varsa hediye olarak pire bırakmış olabilir.
Veya insan üzerinden de dökülebiliyor; evet, var böyle insanlar. O da koşullardan dolayı.

Öncelikle geçmiş olsun. Ziraatlarda pire ilaçları oluyor. Küçük şişe içinde konsantre bir ilaç. 1 küçük şişe 5 litre suya yetiyor da artıyor bile. İlaç şişesinin arkasında kullanım miktarlarını gösteriyor. O ilaçla odanın köşe bucak her noktasını bir güzel bol bol ilaçla. Hatta sadece odanı değil, tüm evi ilaçlasan daha iyi olur. Faydasını görürsün.

Arkadaşlar bu minik baş belası böcek pire değil galiba çünkü siyah değil gri bir rengi var ve öldürülmesi çok sor ve zıplıyorlar sürekli.

Arkadaşlar bu minik baş belası böcek pire değil galiba çünkü siyah değil gri bir rengi var ve öldürülmesi çok sor ve zıplıyorlar sürekli.

Zıplayan başka böcek türü var mı ki :D Benimde şimdi başıma geldi. Evde 4-5 tane pire öldürdüm. Daha önce aldığım ilacı hazırladım. Fıs fıs koltuk altlarına, köşe bucak yerlere sıktım. Allah bu musibetten kurtarsın bizi. Düşmanımın başına gelmesin valla, çok kötü bir durum. Kullandığım ilaç bu, çok etkili bir ilaç;

Zıplayan başka böcek türü var mı ki :D benim de şimdi başıma geldi. Evde 4-5 tane pire öldürdüm. Daha önce aldığım ilacı hazırladım. Fıs fıs koltuk altlarına, köşe bucak yerlere sıktım. Allah bu musibetten kurtarsın bizi. Düşmanımın başına gelmesin vallahi, çok kötü bir durum. Kullandığım ilaç bu, çok etkili bir ilaç;

Bu ilacı nasıl hazırlıyoruz. Odam şirketin orada olduğu için (düğün salonu) çok insanla haşır neşir oluyorum ve ilçede olduğumdan yaz gelince otomatikman bitleniyorum ama bu sene daha kötü 1 aydır gitmedi küçük şey. Bu ilacı nasıl hazırlarız.

Geri
Yukarı