Odaya stüdyo kurmayı düşünüyorum

Teşekkürler. Fikrinize saygı duyuyorum. Ama benim sınırlı bütçem var. Bu kadar biriktirebildim. Bir an önce hayallerimi gerçekleştirmem lazım. Benim sistemim düşük performanslı belki güzel ses almayabilirim. Ben, mikrofon araştırırken Behringer'in C1-u modelinin condonser mikrofon olduğunu görmüştüm. Ben sadece behringer C1-u alsam. Ses kartsız ve phantomsuz idare edecek kadar güzel ses alabilir miyim? Sizin düşüncelerinizi duymak isterim.
Condenser mikrofonlar Phantom power'sız çalışmaz. Şart yani anlatabiliyor muyum arabaya benzin koymak gibi düşün. Ses alamazsın.

Benim seni uyarmamdaki amacım orada o bm800 pakedinde açıklamasına ses kartı var diye yazıp içine ıvır zıvırı doldurmaları. Yoksa izledim youtube'da videosunu iyi kötü ses kaydediyor senin başlangıç için işini görür. Fakat şunu atlama o videoları çeken adamlar düzgün bir ses kartıyla kullanıyorlar o mikrofonu.

Adam seslendirmen stüdyoda kaydetmişiz yeri geliyor revize geliyor Iphone'la evde kaydedip gönderiyor sesini onu araya yamıyoruz yapılmayacak şey değil.

Şundan alacaksın bir tane.

ve madem bm800 diyorsun bari şu olsun

519 lira yapıyor bu kadar. Sen sağ ben selamet :)

Condenser mikrofonlar Phantom Power'sız çalışmaz. Şart yani anlatabiliyor muyum arabaya benzin koymak gibi düşün. Ses alamazsın.

Benim seni uyarmamdaki amacım orada o BM800 pakedinde açıklamasına ses kartı var diye yazıp içine ıvır zıvırı doldurmaları. Yoksa izledim YouTube'da videosunu iyi kötü ses kaydediyor senin başlangıç için işini görür. Fakat şunu atlama o videoları çeken adamlar düzgün bir ses kartıyla kullanıyorlar o mikrofonu.

Adam seslendirmen stüdyoda kaydetmişiz yeri geliyor revize geliyor IPhone'la evde kaydedip gönderiyor sesini onu araya yamıyoruz yapılmayacak şey değil.

Şundan alacaksın bir tane.

Ve madem BM800 diyorsun bari şu olsun

519 lira yapıyor bu kadar. Sen sağ ben selamet :)

Teşekkürler. Dediğiniz BM800'ü alacağım. Yanında ise mikseri alacağım. Sistemim biraz düşük. Düzgün ses çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı