OdeaBank Kredisi İle Vatandan iPhone Almak

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar alanlar varsa detaylıca bilgilendirebilir mi beni? iPhone SE alacağım, ancak kredi kartı kullanan yok evde. Şimdi şöyle, kredi olayına ben şuan evden başvursam, yarın gidip direk vatandan alabiliyor muyum cihazı? Ya da süreç nasıl işliyor beni bilgilendirebilirseniz sevinirim. En önemli sorum ise, OdeaBank'dan kredi çekme olayı güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Annem için vatandan OdeaBank kredili telefon almıştım ancak süreç sizin söylediğiniz gibi işlemiyor, vatana gittiğim zaman ordaki görevliler bankayla iletişime geçtiler beş dakika kadar sonra telefonum çaldı daha sonra telefonu alıp alamayacağım konusunda bankanın belli kontroller yapması gerekiyor onlar da tamamladıktan sonra size bir tane OdeaBank kartı veriliyor her ay günü geldiğinde ödemenizi atm üzerinden yapabiliyorsunuz.

Annem için vatandan OdeaBank kredili telefon almıştım ancak süreç sizin söylediğiniz gibi işlemiyor, vatana gittiğim zaman ordaki görevliler bankayla iletişime geçtiler beş dakika kadar sonra telefonum çaldı daha sonra telefonu alıp alamayacağım konusunda bankanın belli kontroller yapması gerekiyor onlar da tamamladıktan sonra size bir tane OdeaBank kartı veriliyor her ay günü geldiğinde ödemenizi atm üzerinden yapabiliyorsunuz.

Peki bu bahsettiğiniz kontroller, kaç gün sürüyor?

Cep telefonuyla iletişime geçtiğiniz zaman o sırada hepsi kontrol ediliyor cihazı hemen alabiliyorsunuz yani, bu benim bahsettiğim yaklaşık bir sene önceydi şimdi sistem değişmiş midir bilemiyorum eğer öyleyse diğer arkadaşlar bilgilendirsinler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı