OdeaBank Kredisi İle Vatandan iPhone Almak

mncslp

Hectopat
Tecrübeleriniz neler arkadaşlar, başvurup alanlar iyi mi kötü mü, avantajlı mı yada bir sıkıntı oldu mu yazarsanız sevinirim.

Şu anki sistemi nasıl ? Aynı mı ?

iPhone 6s 32 GB almayı planlıyorum, Vatan'da şu an 2800 TL, kredi çıkar mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kredi kartın var mı? Ben İphone 5 alırken kredi kartımdan taksitli nakit avans çektim 12 taksite böldüm onu. Gittim aldım nakit parayla:) Kredi nedir, seni bağlamak için yapmadıklarını bırakmazlar emin ol. Kredi kartı çıkarırlar, sigorta yaparlar, vb. İmkanın varsa benim gibi yapabilirsin:)

Banka kredisi alarak telefon satın almak bana da çok mantıksız geliyor. Operatörlerin faturaya ek avantajlı bir tarifesi olmadığı sürece peşin ödeyerek hangi telefonu alabiliyorsam onu almayı tercih ediyorum ki bence ilk günden yere düşüp kırılma ihtimali bile olan bir tüketim malzemesini uzun dönemli taksitle almak çok mantıksız bir yaklaşım oluyor sanki.

Ülkemizde ne yazık ki telefon almak için k.kartının yasaklanmasından sonra kredi ile almak neredeyse kaçınılmaz oldu. Fiyatları hepimiz biliyoruz ve nakit olarak ödemek gerçekten zor. Dışarıdan bakınca danaya mı giriyoruz hayırdır abi? diyesi geliyor insanın ama durum böyle....

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı