Odin Tableti Görmüyor

_Muhammed_

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir tane daha arkadaş konu açmış odin download modda tableti görmüyor diye, oradaki çözümleri denedim ama olmadı o arkadaşın ki düzelmiş.
@Murat5038 driver kurulu o arkadaşa verdiğin.
Şuanda hatta sıkıntı var mobil internetten yazıyorum, internet olmadığı için mi oluyor önceden odin ile twrp yükledim sorun yoktu ama o zaman internet vardı.
NOT: NET 1-2 ay olmayacak.

Bende download mod hariç hiçbir yere giremiyordum internet ile alakası yok diye düşünüyorum.

Benimki artık ROM attım düzeldi umarım seninkide düzelir.

Farklı kablolarla denedim olmadı, internet yok ondan mı? PC'ye bağladığımda aygıt sürücüsü yüklemesi başarılı olamadı diyor ne yapabilirim.

PC'ye bağladığımda aygıt sürücüsü yüklemesi başarılı olamadı diyor ne yapabilirim.
O zaman ya sürücü yüklü değil yada kablo değiştireceksin. Farklı kablo dene demiyorum sıfır kablo dene diyorum.

Sıfır kablo alıp denedim, sorun yine ayrı
Aygıt yüklemesi internet olmadığı için mi başarısız oluyor.

Aygıt yüklemesi internet olmadığı için mi başarısız oluyor.
İnternet ile alakan yok. Program senin cihaz ile bilgisayarın arasında iletişim sağlar internete ihtiyaç duymaz. Çünkü elinde rom ve tar gibi dosyaların zaten var olması lazım.

Ya nasıl çözebiliriz, tablet kardeşinim benim zaten tabletle işim olmaz kardeşim root attırdı bana fabrika ayarlarına güncelleyince sistem silindi, başka bir bilgisayarda deneyip sonucu aktaracağım.

Güncel.
Başka bir bilgisayarda deneme şansım olmadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı