ODTÜ KKK nasıldır?

WightPro

Hectopat
55K sıralama yaptım. Elektrik elektronik %75 burslu tutuyor. Türkiye'de herhangi bir üniversite mi yoksa ODTÜ KKK mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ODTÜ sonuçta bu ailenin bütçe sıkıntısı yoksa okuyabilirsin ama sorun olacaksa hiç uğraşma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim orada okuyor. Biraz bütçe lazım. Üniversitenin konumundan dolayı barınma biraz zor. Kampüste yurtlar var 3 sene sonunda yurt çıkmadı. Bu yıl eve çıkacak. Ev kiraları buraya nazaran pahalı. Fakat o üniversiteye gidersen hayata bakışın çok değişecek. Bir çok milletten öğrenci ile bir arada olabilecek ve bu sayede müthiş bir ingilizceye sahip olacaksın. Buradaki herhangi bir üniversiteden daha iyi olduğuna emin olabilirsin.

Kardeşim orada okuyor. Biraz bütçe lazım. Üniversitenin konumundan dolayı barınma biraz zor. Kampüste yurtlar var 3 sene sonunda yurt çıkmadı. Bu yıl eve çıkacak. Ev kiraları buraya nazaran pahalı. Fakat o üniversiteye gidersen hayata bakışın çok değişecek. Bir çok milletten öğrenci ile bir arada olabilecek ve bu sayede müthiş bir ingilizceye sahip olacaksın. Buradaki herhangi bir üniversiteden daha iyi olduğuna emin olabilirsin.
Cevanın için teşekkürler. Düşünüyorum ama bi yandan korkuyorum. Dolar Euro uçuyor. Fiyatlar aynı kalsa yılda 35bin tl gözden çıkardım ama daha da yükselirse zorlar.

Yüzde 75 bursluysan yılda 35000 yeterli olur. Fiyatları araştır önce.
fiyatları araştırdık. ordan tanıdık arkadaşla konuştum. fiyatlar her sene artıyormuş. dolar euro çıkıyor. ve okulu 5 senede bitiremem 7 sene diye düşünüyorum. fiyat çok geldi türkiye de durum kötüye gidiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı