Odyssey G4 monitörde renklerde parlama oluyor

azizgunay89

Hectopat
Daha fazla  
Geçen hafta pek de araştırmadan bir anlık gazla Samsung Odyssey G4 monitör almış bulundum ve sağ olsun ailem monitörün kutuyu vs. attığı için çöpe iade de edemiyorum. Şu an monitörde renkler aşırı parlak oluyor internette monitör ile ilgili bir rehber vs. de bulamadım örnek bir resim atıyorum Valorant'ta örneğin renkler attığım görüntüdeki gibi. Buna ne gibi bir çözüm bulunabilir? Bütün ayarlarını değiştirdim monitörün DisplayPort kablom 240 Hz destekli.

@Recep Baltaş kimse yazmamış ama sizin belki bilginiz vardır konuyla ilgili ürünü iade de edemiyorum kutusu olmadığı için.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-11-20 at 02.26.38.jpeg
    WhatsApp Image 2022-11-20 at 02.26.38.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleme:
Geçen hafta pek de araştırmadan bir anlık gazla Samsung Odyssey G4 monitör almış bulundum ve sağ olsun ailem monitörün kutuyu vs. attığı için çöpe iade de edemiyorum. Şu an monitörde renkler aşırı parlak oluyor internette monitör ile ilgili bir rehber vs. de bulamadım örnek bir resim atıyorum Valorant'ta örneğin renkler attığım görüntüdeki gibi. Buna ne gibi bir çözüm bulunabilir? Bütün ayarlarını değiştirdim monitörün DisplayPort kablom 240 Hz destekli.

@Recep Baltaş kimse yazmamış ama sizin belki bilginiz vardır konuyla ilgili ürünü iade de edemiyorum kutusu olmadığı için.
sorunu düzeltebildin mi? bana çok kötü gelmedi. monitörden memnun musun? ona göre alıcam.

Sorunu düzeltebildin mi? Bana çok kötü gelmedi. Monitörden memnun musun? Ona göre alacağım.

Vallahi kendi kendine düzeldi şöyle yaptım böyle yaptım düzeldi diyemeyeceğim ama şunu söyleyebilirim monitörden şimdilik gayet memnunum. Tabii bu konularda daha iyi bilgisi olanlara sormak lazım yine ama benim şahsi görüşüm olarak hem istediğin gibi döndürebilime özelliği monitörü hem de Hz HDR özellikleri gayet güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı