Odyssey G4 monitörde soluk renk ve ışık sızması

mimar.mek

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, Samsung G4 monitör aldım, genel olarak kaliteli olsa da renk konusunda çok sıcak ve soluk kalıyor.
Eko mod, sıcaklık, renk doygunluğu, mavi-sarı filtre, göz koruma vs ayarlarla oynadım ama pek etkili olmadı. Laptop ekranım da IPS ama renkleri daya iyi gösteriyor, monitör ise hep sarımtırak.
Bu panelden mi kaynaklı acaba? Bir de sağ üst köşede ve kenarda ışık sızması var. IPSlerde illa ki oluyor diye duydum, bu göz ardı edilir mi ya da garantiye girer mi?
Ya da hiç uğraşmadan iade mi edeyim?

1689705456716.png

1689705475891.png

Senin ürününden kaynaklı bir şey olabilir benim de 2 gün önce aynı ürün elime ulaştı bir kontrol ettim testte yapmıştım zaten bir problem gözükmüyor referans olması için bende telefonumla fotoğraf çektim ne kadar doğru olur fotoğraf üzerinden karşılaştırmak bilmiyorum ama bir de kendin gör.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-07-18 saat 22.09.39.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-07-18 saat 22.09.39.jpg
    277,9 KB · Görüntüleme: 67
Senin ürününden kaynaklı bir şey olabilir benim de 2 gün önce aynı ürün elime ulaştı bir kontrol ettim testte yapmıştım zaten bir problem gözükmüyor referans olması için bende telefonumla fotoğraf çektim ne kadar doğru olur fotoğraf üzerinden karşılaştırmak bilmiyorum ama bir de kendin gör.
ben bi servide başvurayım o zaman olmadı amazondan almıştım zaten 1 ay iade süresi var şans işi oldu artık teknoloji teşekkürler

Ben bir servide başvurayım o zaman olmadı Amazon'dan almıştım zaten 1 ay iade süresi var şans işi oldu artık teknoloji teşekkürler.

Bende Amazon'dan aldım indirimden bilmiyorum şu anlık bir sorun yok gibi gözüküyor yardımcı olabileceğim başka bir şey olursa yazabilirsiniz ne demek.

Yeni konular

Geri
Yukarı