EA App Ödemeyi onaylamıyor

BORSA KAPLANI55

Hectopat
Daha fazla  
2 saaten fazladır uğraşıyorum bir türlü yapmadım. Kart troy olduğu için olabilir mi?

1701033199440.png

Farklı bir ödeme yöntemi denemeye çalışın, sağlayıcılarda bir problem olabilir ya da belirttiğiniz gibi karttan dolayı bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

Büyük ihtimal troy olduğu için.

Visa'ya geçiş yapacağım fakat yıllık 271.1 TL kart ücreti diyor ilk defa kredi kartı kullanıyorum o olay ne?

Farklı bir ödeme yöntemi denemeye çalışın, sağlayıcılarda bir problem olabilir ya da belirttiğiniz gibi karttan dolayı bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

Daha kredi kartım yok ön ödemli kartları da kabul etmiyor sadece kredi kartı.

Visa'ya geçiş yapacağım fakat yıllık 271.1 TL kart ücreti diyor ilk defa kredi kartı kullanıyorum o olay ne?

Daha kredi kartım yok ön ödemli kartları da kabul etmiyor sadece kredi kartı.

EA App ön ödemeli kartları kabul ediyor bildiğim kadarıyla. Daha 3 4 gün önce BF1 aldım toslam ile. Ön ödemeli bir kart ile denediniz mi?

Bankanın aldığı yıllık kullanım ücretidir. Visa yada Mastercard kullanmanız şart. Ön ödemeli ile alınabiliyor diye biliyorum ama. FUPS, Nays, Papara, Tosla, İninal herhangi birinden sanal kart oluşturup deneyin.

Geri
Yukarı