Ödev yapma isteğinin olmaması

Liseden liseye fen liseleride değişir hocam bu mantıkla çok ilerlemez zaten daha meslek lisesinin ne demek olduğunu bildiğini bile sanmıyorum.
Mesela fen lisesinde bir konu varmış da biz anadolu liseliler görmüyormuşuz. Tabii değişir oğlum. Arkadaşa tavsiye olarak yatsın Tonguç izlesin onun sıkıntısıyla ödeve döner diye düşündüm?

Mesela fen lisesinde bir konu varmış da biz Anadolu liseliler görmüyormuşuz. Tabii değişir oğlum. Arkadaşa tavsiye olarak yatsın tonguç izlesin onun sıkıntısıyla ödeve döner diye düşündüm?

Övdünüzmü gömdünüzmü belli değil daha açıklayıcı şekilde cevaplar mısınız?

Övdünüzmü gömdünüzmü belli değil daha açıklayıcı şekilde cevaplar mısınız?
Şimdi sizin dediğiniz meslek lisesi kategorisinin bütün okullarının aynı olması, imkansal olarak olmayabilir ama konusal olarak aynı.
Ama fen lisesiyle meslek lisesinin konularına aynı diyen birisi çıkarsa 7 cedden söversin. Fen lisesinde bir konu varmış diyorum, daha aşağısında görülmüyormuş diyorum.
Ayrıca tavsiyeye yorum yaptınız mı anlamadım :/

Şimdi sizin dediğiniz meslek lisesi kategorisinin bütün okullarının aynı olması, imkansal olarak olmayabilir ama konusal olarak aynı.
Ama fen lisesiyle meslek lisesinin konularına aynı diyen birisi çıkarsa 7 cedden söversin. Fen lisesinde bir konu varmış diyorum, daha aşağısında görülmüyormuş diyorum.
Ayrıca tavsiyeye yorum yaptınız mı anlamadım :/

Hocam siz ne demek istediğimi anlamamışsınız ben meslek lisesine giden birisi alçak zekalıdır ön yargısına karşı bir şey dedim ve ayrıca arkadaşın dediği bazı meslekler kötü bazıları iyi deyişine bende ona bakılırsa her fen lisesi mükemmel değil dediğiniz mantık her şey için geçerlidir dedim ki zaten meslek lisesine giden biriyle fen lisesine giden birinin aynı dersleri görmemesi lazım meslek liseleri geleceğin çalışanlarını elemanlarını yetiştiren kurumlardır fen lisesine giden birisi eleman ya da çalışan olarak mezun olmaz dolayısıyla daha fazla bilgili olmalıki iyi bir üniversiteye girip meslek edinebilsin.

Sadece bir sene için 4 senelik bir eğitim hayatın çöp olucak. Ve o 4 senede de hiç bir şey yapmazsan , bir üniversitede kazanamazsan tüm hayatını kaybedersin. LGS'yi kaybetsen bile lisede kazanabilirsin. Ama daha yolun başındayken ve iyi bir lise kazanabilmek şansın varken bu şansı neden kaçırasın ki?

Geri
Yukarı