Ödüllü Yarışma Fikri

Dostum ben nerdeyim sen nerdesin? Burda hayatım sevilmiş. 🤣 Vallah @ZORO öncelikle sağ ol kardeşim. Ama inanılmaz işlerin içindeyim. Bırak çekiliş yapmayı nerdeyse Allah için bana yaptırma bu çekişi. Al sana 50 TL, diyeceğim. İş yerinde yoğun günlerdeyiz. Üstüne de malum durumlar. Yani iki gırgır yapmaya giriyorum. Bak kaç defadır etiketliyorsun. Ancak bakabiliyorum.

Yani üzülerek kabul edemeyeceğim. Düşüncen için çok çok teşekkür ederim. Adamın dibisin. Ama çok sıkışığım bir çekilişe ilgilenemiyeceğim. Benim adıma sen yap.

Dostum ben nerdeyim sen nerdesin? Burda hayatım sevilmiş. 🤣 Vallah @ZORO öncelikle sağ ol kardeşim. Ama inanılmaz işlerin içindeyim. Bırak çekiliş yapmayı nerdeyse Allah için bana yaptırma bu çekişi. Al sana 50 TL, diyeceğim. İş yerinde yoğun günlerdeyiz. Üstüne de malum durumlar. Yani iki gırgır yapmaya giriyorum. Bak kaç defadır etiketliyorsun. Ancak bakabiliyorum.

Yani üzülerek kabul edemeyeceğim. Düşüncen için çok çok teşekkür ederim. Adamın dibisin. Ama çok sıkışığım bir çekilişe ilgilenemiyeceğim. Benim adıma sen yap.

Ben sadece öneride bulundum, herhangi bir zorlama yok. İstemeyen yapmasın sorun değil🙂
Allah kolaylık versin, senin işin de kolay değil haklısın🤣 Yardımların ve önerilerin için teşekkürler🙂

Eğer yarışmanın konusu doğa fotoğrafı olursa ve yarışma başlarsa mail adresi vereceğim, herkes oraya atacak.
Diğer türlü yarışmacıların kimliğini gizleyemeyiz.
Yarışmacıları numaralandıracağız alttaki gibi,

101 -
102 -
103 -

Böylelikle oy verecek kişiler üyelere değil paylaşılan medyalara oy verecek.

Anlaşırız tabi, anlaşamayacak ne var? Senin canın sağolsun🙂

@.I.N.И.A. Acilen konuya bekleniyorsunuz.
Konuyu kısıtlamaya da gerek yok aslında, direk fotoğraf yarışması diyebiliriz :)

Son düzenleme:
Konuyu kısıtlamaya da gerek yok aslında, direk fotoğraf yarışması diyebiliriz :)

İki farklı yarışma olacak ve yarışmaları Jira ve MBZ | Berhan yönetecek.
Ne tür bir yarışma yapacaklarını bilmiyorum, yarışmayı yaparlarsa ödülleri ben vereceğim o kadar.
Fotoğraf yarışması olursa çok güzel olurdu, özellikle doğa ve hayvan fotoğraflarına ilgiliyim.
Fotoğraf yarışması şimdi yapılmasa bile daha sonra yapabiliriz, istersen o yarışmayı yönetebilirsin.
İlgin için teşekkürler🙂

İki farklı yarışma olacak ve yarışmaları Jira ve MBZ | Berhan yönetecek.
Ne tür bir yarışma yapacaklarını bilmiyorum, yarışmayı yaparlarsa ödülleri ben vereceğim o kadar.
Fotoğraf yarışması olursa çok güzel olurdu, özellikle doğa ve hayvan fotoğraflarına ilgiliyim.
Fotoğraf yarışması şimdi yapılmasa bile daha sonra yapabiliriz, istersen o yarışmayı yönetebilirsin.
İlgin için teşekkürler🙂
Neden şu anki yarışmaları kendin yönetmiyorsun acaba?

Müsait olursam yönetirim :)

Neden şu anki yarışmaları kendin yönetmiyorsun acaba?

Bilmem, böyle olması bana daha eğlenceli geldi.
İleride tekrar bu tip bir yarışma düzenlersek ben de yönetebilirim.
Bu yarışmayla, hem eğlenecekler hem eğlendirecekler hem de bazı yarışmacılar ufak da olsa bir şeyler kazanacak.
Daha ne olsun? Ben de çekirdeğimi alıp izleyeceğim zevkle🤣
Yardımcı olan ve fikirlerini sunan herkese teşekkürler🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı