Öğlene kadar uyumak

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar selam, başlıktan da anlayacağınız üzere yeni kalktım. Sabah 06:05'te yattım, 13:40'da kalktım. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bir akrabamız ve bir çocuğu var. Öyle cinsler ki sanırsın her gün görüşüyoruz! Ve samimi bile değiliz. İnsanın bir mahremi olur; yatağımda uyurken çocuğu kapıyı açıyor, sağa sola bakıyor 5-10 saniye. Çocuğu öyle bir dövesim geliyor ki! Dakika başı *bonlor noyo boylo oyoyo yooo* diye sormalar. Yetti artık! Bana yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, başlıktan da anlayacağınız üzere yeni kalktım. Sabah 06:05'te yattım, 13:40'da kalktım. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bir akrabamız ve bir çocuğu var. Öyle cinsler ki sanırsın her gün görüşüyoruz! Ve samimi bile değiliz. İnsanın bir mahremi olur; yatağımda uyurken çocuğu kapıyı açıyor, sağa sola bakıyor 5-10 saniye. Çocuğu öyle bir dövesim geliyor ki! Dakika başı *bonlor noyo boylo oyoyo yooo* diye sormalar. Yetti artık! Bana yardım edin.
Kapıyı kilitleme imkanının varsa kilitle ya da vur kafasına 2-3 tane gelmez bir daha.

Kardeşim senin evin değil mi? Kalk vur ağzına 2 tane bir daha yapabiliyor mu.
Bi babası var o da aynı şekil. Aslında çok yakın akrabamız ama samimi değiliz. (En azından ben öyle bulmuyorum çeşitli nedenlerden dolayı) Anlarsınız zaten ne demek istediğimi.

Geri
Yukarı