Öğrenci evi için ısıtıcı önerisi

Merhaba arkadaşlar öğrenci evindeyiz malum kış yeni geldi neredeyse ve geceleri soğuk oluyor ve çok para veremem şu an bu ısıtıcıyı buldum. Odam küçük bayağı sizce bu iş görür mü ya da bu fiyat bazında bir şey önerir misiniz? Ne kadar elektrik yaktığı önemli değil.

Bulduğum ısıtıcı linki:
Elektrikli ısıtıcı

Ev ortamında o tarz sobalar tehlikeli olur en azından biraz daha büyük modellerinden al ki bu düşme olayının olasılığını azalt.

Hocam üniversite öğrencisi değilim ama öğrenci evinde çok kaldım. Şu anda gittiğim dershanede de birebir odalarında bunu kullanıyoruz. Bulunduğu oda boydan cam hatta köşeler dahi cam olmasına rağmen odayı çok iyi ısıtyor. Ama cihazın kendi ısınması nasıldır o konu hakkında yorum yapamam ama performansı çok iyi.

Hocam üniversite öğrencisi değilim ama öğrenci evinde çok kaldım. Şu anda gittiğim dershanede de birebir odalarında bunu kullanıyoruz. Bulunduğu oda boydan cam hatta köşeler dahi cam olmasına rağmen odayı çok iyi ısıtyor. Ama cihazın kendi ısınması nasıldır o konu hakkında yorum yapamam ama performansı çok iyi.

Ses çıkariyor mu hocam çok yatarken kullanacağım bu yüzden. Yazında vantilatör olarak kullanabilirim.

Hocam aklınızı karıstırmak gibi olmasın ama en azından denk geldiklerim kadarıyla bu attığınız fanlı olan tarzı bende var odayı ısıtıyor ama biraz uzun sürebiliyor odam da büyük. İlk attığınız ise ben odayı ısıttığını düsünmüyorum daha da uzun sürer gibime geliyor önüne geçip ısınırsınız gibi. Fanlı olan modeli kullanıyorum havayı da çok kurutuyor bilgin olsun belki bir fikir olur diye söylemek istedim.

Geri
Yukarı