Öğrenci için bank/kredi kart önerisi

Şu anda halihazırda KYK gençkart kullanmaktayım fakat bu kart internet alışverişini yapmadığı için çok kısıtlı oluyor ve süresi de seneye doluyor. Sizden ricam bol kampanyalı öğrenci ve müşteri dostu bir banka önerirseniz sevinirim.

Kartı internet bankacılığına açtırdınız mı? Ben 2015'den bu yana kullanıyorum 2 defa kart yenilettim internetten alışveriş ya parkende bir sorun yaşamadım.

Kartı internet bankacılığına açtırdınız mı? Ben 2015'den bu yana kullanıyorum 2 defa kart yenilettim internetten alışveriş ya parkende bir sorun yaşamadım.

Vallahi kartı aldığım ilk sene internetten alışveriş yapınca 3D Secure de kod gönder tuşuna tıkladığım halde telefona kod gelmiyordu. Birkaç defa denediğim halde olmadı. Sıfır kart gönderttim bir tavsiye üzerine onda da olmadı. En sonunda Ankara da kartı aldığım şubeye gittim onlar da çözemedi. Sonrasında pandemi girince saldım kartı. Alışveriş işlerini de babamın kartında hallettim.

Papara, Tosla, ininal, Paycell gibi kartlar güzel de bana banka kartı(kredi özellikli) lazım. Bunlarda bildiğim kadarıyla banka kartı değil.

Geri
Yukarı