Öğrenci İçin Banka Hesabı Açtırma

MertKemal

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba
Ben bir banka hesabı açmak istiyorum, Bu hesaba istediğim zaman para yatırıp, yatırdığım parayı istediğim zaman çekmem ve kartla bu parayı mağazalardan kredi kartı gibi kullanmam lazım. Genellikle para biriktirmek için kullanacağım. Öğrenciyim.
Bunu nasıl yapabilirim?, dediklerimi yapan bir kart var mı?
Yardımlarınızı bekliyorum.

Direk banka kartı alsan her yerde geçerli olmaz. Belki paypal kart alabilirsin veya Ziraat bankası kartı yada PTT kart alabilirsin hesap isletim ucreti alinmiyor.

Son düzenleme:
Mastercard veya VISA olmadığı icin az yerde geçerli olmaz mı? Kredi kartı gibi kullanmak istiyorum demiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Bunda kart olacak mı? Yani her yerde kullanabilecek miyim? ATM'den para yatırıp, çekebilecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bankamatik kartı al kredi kartı gibi her yerde kullanabilirsin. İş Bankası olabilir. Vadesiz TL hesabı. Ayrıca öğrenci belgeni de ver yıllık hesap ücreti de ödemezsin.

Bankamatik kartı al kredi kartı gibi her yerde kullanabilirsin. İş Bankası olabilir. Vadesiz TL hesabı. Ayrıca öğrenci belgeni de ver yıllık hesap ücreti de ödemezsin.
Ama internette falan kullanamaz büyük ihtimal Maestro yads Visa Electron kart olur? Sadece fiziksel yerlerden alisveris yapabilir.

Ama internette falan kullanamaz büyük ihtimal Maestro yads Visa Electron kart olur? Sadece fiziksel yerlerden alisveris yapabilir.
İnternet'ten alışveriş için İninal kartım var. O kartta önemli olan Postan geçmesi.

♦ATM'den para yatıracağım
♦ATM'den para çekeceğim
♦Kredi kartı gibi mağazalarda kullanabileceğim
♦Kumbara gibi para biriktirebileceğim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı