Öğrenci nasıl para kazanabilir?

UnFrGvnG

Decipat
Kendime PS almayı düşünüyorum ama babamdan para istemek istemiyorum, kendi kazandığım para ile almak istiyorum.
Ama nerede çalışacağımı bilmiyorum, sakın Amazon'da 2 saat çalışıp 500₺ kazanabilirsiniz yazıp boş yorum yapmayın, kimse kimseye kolay kolay para kazandırmaz, inanmayın öyle boş işlere,oturduğununuz yerde para kazanmayı düşünmeyin.
Öğrenci olduğum için nerede çalışabilirim, hangi iş grubu beni alır işe günlük olarak?
Veya kuzenim ile sebze halinden limon alıp satmayı düşünüyoruz, o şekilde daha mı çok kazanırım?

İstersen dışardan forma alıp kar payı ile internetten sat, istersen çık dışarı sanayiye orada çalış. Her yerde eleman eksikliği var ama öğrenci olduğun için ikinci seçeneğin olasılığı düşük. Forma alıp satmak gibi küçük ticari işlerle uğraşabilirsin okulla beraber.

Kafeler günlük işçi arayabiliyor çevrendeki kafelerle konuş, bazı garsonluk şirketleri oluyor onlar da sizi günlük hotel vb. yerlere yolluyor.

İstersen dışarıdan forma alıp kar payı ile internetten sat, istersen çık dışarı sanayiye orada çalış. Her yerde eleman eksikliği var ama öğrenci olduğun için ikinci seçeneğin olasılığı düşük. Forma alıp satmak gibi küçük ticari işlerle uğraşabilirsin okulla beraber.

İnternetten satarsam sahibinden'de satabilirim, sitem yoktur. Sahibinden'e verdiğimde de reklam falan almam lazım ki satılsın uzun iş o. Sanayi ile hiçbir bilgim yok oraya da gitmek istemiyorum.

Neden babandan istemiyorsun. Ailenin uyesi degil misin? Sen sadece kitap oku. Okula git.

Babasının durumu olmayabilir veya babası oyun konsoluna para vermek istemeyebilir. Herkesi kendiniz gibi sanmayın.

Neden babandan istemiyorsun. Ailenin uyesi degil misin? Sen sadece kitap oku. Okula git.
Babamdan istesem alırım, aramızda herhangi bir sıkıntı yoktur. Benim burada ki amacım, erken yaşta para kazanmayı öğrenmek ve kendi kazandığım para ile istediğim bir şeyi almak. Çok yanlış bakıyorsun olaya.

Babasının durumu olmayabilir veya babası oyun konsoluna para vermek istemeyebilir. Herkesi kendiniz gibi sanmayın.
Öyle demeyelim de hayatın gerçek yüzünü erken yaşta çalışarak öğrenmek diyelim.

Part time çalışabilirsin.
Soru o işte hocam, nerede çalışabilirim günlük olarak.

Geri
Yukarı