Öğrenci nasıl para kazanabilir?

Yabancı dil biliyorsan part-time evden çalışacak asistan arayan yerlere başvurabilirsin. Yoksa da civarda part-time iş veren yerlere sor. Spor salonu kafe gibi yerler olabilir. Günde 200 lira kazanmasan da başlangıç olur.

Yabancı dil biliyorsan part-time evden çalışacak asistan arayan yerlere başvurabilirsin. Yoksa da civarda part-time iş veren yerlere sor. Spor salonu kafe gibi yerler olabilir. Günde 200 lira kazanmasan da başlangıç olur.
Yabancı dilim A2-B1 arasında, evden çalışarakta para kazanmak istemiyorum,para kazanmaktan başka bir diğer amacımda reelde; iş hayatını, para kazanmayı öğrenmek.
Asgari ücretin günlüğü 280₺, 150-200₺ civarı alırım gibime geliyor günlük olarak çalışırsam. Şuanda yapabileceğim tek iş kafe veya lokanta tarzı yerlerde garsonluk yapabilmek çünkü iş hayatında hiç bir tecrübem yoktur.

Çalışın hocam. Asgari ücretin yarısına bile çalışsan herhangi bir masrafın yoksa gayet yetiyor. Bir yerde çıraklık yapabilirsin.
Ailem çok şükür masraflarımı karşılıyor, bazı isteklerimi kendim kazanıp almak istiyorum sadece.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı