Öğrenci olarak ek gelir nasıl kazanılır?

ertugrulsoldier

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam başlıkta da belirttiğim gibi lise öğrencisiyim ve 18 yaşından küçüğüm elimde sadece Papara kart var bu şekilde nasıl ek gelir kazanabilirim internetten acaba yardım olur musunuz?

Arkadaşlar selam başlıkta da belirttiğim gibi lise öğrencisiyim ve 18 yaşından küçüğüm elimde sadece Papara kart var bu şekilde nasıl ek gelir kazanabilirim internetten acaba yardım olur musunuz?
Freelance sitelerini kulanabilirsiniz.
  • Makale yazmak
  • Video edit yapmak
  • Çeviri yapmak
  • Yazılım geliştirmek
Gibi seçenekler var. Daha fazla şey yazardım da maalesef zamanım yok :)

Sanal işlerin dışında güvenilir yada tanıdık bir yere gidip çalışabilirsin zaten tanımayan biri 18 yaş altını çalıştırmaz.Tabi yeteneğin varsa yukarıda yazılan şeyleride yapabilirsin.

Freelance sitelerini kulanabilirsiniz.
  • Makale yazmak.
  • Video edit yapmak.
  • Çeviri yapmak.
  • Yazılım geliştirmek.
Gibi seçenekler var. Daha fazla şey yazardım da maalesef zamanım yok :)

Hocam teşekkür ederim zamanınız olduğunda beni biraz aydınlatır mısınıznedir bu freelance nasıl yapılır nasıl olacak nasıl yapabilirim?

Yeteneğin varsa Bionluk gibi yerlerden iş alıp yapabilirsin.

Bionluk nedir hocam aydınlatır mısın pek bilgim yokta bu işlerde.

Video montaj, yazılım, içerik üretici, yayıncı gibi birçok alternatif mevcut.

Hocam bunları nasıl yapabilirim yeni güvenilir site var mı Papara kullanıyorum ve 18 yaşından küçüğüm.

Son düzenleme:
Hocam bunları nasıl yapabilirim yeni güvenilir site var mı Papara kullanıyorum ve 18 yaşından küçüğüm.
Önce kendini bu alanda geliştir. Direk sitelere üye olup satış yapamazsın, bilgin yoksa. 2-3 ay çalış sonra siteler hakkında bilgi edinirsin. Video montaj için eğitim seti linki bırakıyorum;
Adobe programı ücretli. DaVinci Resolve ise ücretsiz bir programdır. İkisi de çok iyi programlardır.

Freelancer konusuna gelirsek bu video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
daha açıklayıcı.

Önce kendini bu alanda geliştir. Direk sitelere üye olup satış yapamazsın, bilgin yoksa. 2-3 ay çalış sonra siteler hakkında bilgi edinirsin. Video montaj için eğitim seti linki bırakıyorum;
Adobe programı ücretli. DaVinci Resolve ise ücretsiz bir programdır. İkisi de çok iyi programlardır.

Freelancer konusuna gelirsek bu video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
daha açıklayıcı.

Hocam peki ben mesela şu an makale yazarak para kazanmak istiyorum hangi siteden yapacağım bunu onu anlamadım nereden yapacağım yani.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı