Öğrenci vergi indirimiyle alınabilecek en iyi telefon önerisi

Aşağı yukarı benzer telefonlar olduğu için sizin önemsediğiniz kritere göre değişir. M34 ve GM24PRO en iyi iki seçenek bence. M34'ün marka ve güncelleme farkı var. GM24PRO ise ekran, tasarım, hafiflik, 2GB fazladan ram gibi artıları var.
GM bilmiyorum hocam Samsung varken pek alınası durmuyor ama markaya karşı önyargımdan ötürü. Ben büyük ihtimalle A34 indirime girmezse M34 alacağım gibi ama aslında Realme de fena durmuyor onu neden elediniz? Kriterlerim uzun ömürlü olması, günlük kullanımda günü rahatlıkla çıkarabilmesi, kamerasının mükemmel olmasına gerek yok ama patates gibi çekmemesi, arada sırada da oyun oynarım LoL Wild Rift gibi.

GM bilmiyorum hocam Samsung varken pek alınası durmuyor ama markaya karşı önyargımdan ötürü. Ben büyük ihtimalle A34 indirime girmezse M34 alacağım gibi ama aslında Realme de fena durmuyor onu neden elediniz?
Realme ile GM arasında ekran kalitesi farkı var. Epey sitesinden kıyaslama yapabilirsiniz hemen hemen benzer cihazlar. Daha ufak ve kompakt olsun derseniz Realme 10 alın. Büyük ekran, 120hz, 1milyar renk vs. derseniz GM24Pro alın.

GM bilmiyorum hocam Samsung varken pek alınası durmuyor ama markaya karşı önyargımdan ötürü. Ben büyük ihtimalle A34 indirime girmezse M34 alacağım gibi ama aslında Realme de fena durmuyor onu neden elediniz? Kriterlerim uzun ömürlü olması, günlük kullanımda günü rahatlıkla çıkarabilmesi, kamerasının mükemmel olmasına gerek yok ama patates gibi çekmemesi, arada sırada da oyun oynarım LoL Wild Rift gibi.
Oyun dışında aynı beklentiye sahibim, Realme C55 almayı düşünüyorum. Aslında 10 alacaktım da mağazada kullanınca C55 daha hoşuma gitti, işlemci çok iyi değil ama olsun. M34'ü ise bu ikisine karşı hiç tavsiye etmediler, zaten Türkiye'de fiziksel satışı bile yokmuş.
GM 24 Pro da düşündüm belki onu da alabilirim ama hem yazılım olarak hem de servis desteği olarak çok iyi değilmiş 'diye duydum'. Ama kağıt üstünde baya güçlü duruyor o ayrı.

Oyun dışında aynı beklentiye sahibim, Realme C55 almayı düşünüyorum. Aslında 10 alacaktım da mağazada kullanınca C55 daha hoşuma gitti, işlemci çok iyi değil ama olsun. M34'ü ise bu ikisine karşı hiç tavsiye etmediler, zaten Türkiye'de fiziksel satışı bile yokmuş.
GM 24 Pro da düşündüm belki onu da alabilirim ama hem yazılım olarak hem de servis desteği olarak çok iyi değilmiş 'diye duydum'. Ama kağıt üstünde baya güçlü duruyor o ayrı.
M34'ü kim niye tavsiye etmedi? Mağaza çalışanları işlerine gelen modelleri tavsiye ediyorlar.

Olabilir M34 kaba bir model ama Realme 10, C55'ten daha üst model.
Yani onda yine tam emin olamadım ama kendim bakınca C55 daha güzel göründü gözüme, tabi işlemci biraz kısık ama hiç oyun oynamadığım için çok fark etmez herhalde. Kompakt olması açısından 10'u, fotoğraf açısından C55'i beğendim.

GM 24 Pro bunlar arasında ne kadar öne çıkar pek emin değilim ama. Üstte yazdığım şeyler sorun çıkarır gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı