Bütçe
9500

Wwedge

Centipat
Yer
KOCAELİ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 7P6B3EA 16-R0007NT Intel Core i7-13700H 16GB DDR5 1TB SSD RTX4070 8GB 16.1 inç 144 Hz Full HD Freedos Gaming Laptop
Meslek
ÖĞRENCİ
Vergi indirimi kampanyasından yararlanmak istiyorum ve bir telefon alacağım. Alacağım telefonda işlemci, RAM ve kamera ve benzeri özellikleri önemsiyorum hem oyun oynamak hem video editlemek hem de fotoğraf çekmek için yeterli özelliklerde bir telefon arıyorum. Bana telefon önerisi yapar mısınız?

Hocam şimdi bayağı bir inceleme yaptım ve okudum sonuç olarak bu ikisi arasında kaldım. Samsung'un RAM'i ve depolaması daha az sadece 2 GB RAM farkı var bir de depolama farkı o kadar.

Realme 10 (256gb).
.

Hocam şimdi bayağı bir inceleme yaptım ve okudum sonuç olarak bu ikisi arasında kaldım. Samsung'un RAM'i ve depolaması daha az sadece 2 GB RAM farkı var bir de depolama farkı o kadar.

.
Fakat Realme'nin Arayüzü çöp

Sıkıntı orada fakat bir sorum olacak bu telefonu internetten alsam o zamanda vergi indirimi oluyor mu sadece mağazadan alırken mi?

Vivo Y35 ya da 36'yı da incelemenizi öneririm.

8/256'lıkları 9000 TL civarında.

Kamerası konusunda üzmez ama bir OIS'li kamera gibi değil. Bir de IPS ekran. İlla amoled demiyorsanız değerlendirilebilir.

1 seneye yakındır Y35 kullanıyorum ikinci cihaz olarak. Çok memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı