Öğrenci yazın iş olarak ne yapılabilir?

Mahmutab

Hectopat
Dostlar yaz tatilin de yapacak bir iş lazım bana sizce nereye girebilirim? Yaş 16 yazın evde duracağıma çalışayım diyorum varsa iş bulacağım bildiğiniz site vb söylerseniz mutlu olurum. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Tanıdık vb yok.

Dostlar yaz tatilin de yapacak bir iş lazım bana sizce nereye girebilirim? Yaş 16 yazın evde duracağıma çalışayım diyorum varsa iş bulacağım bildiğiniz site vb söylerseniz mutlu olurum. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Tanıdık vb yok.
Oyun Hesap alım satımı. 2. El Alım Satım. Wordpress ile web sitesi tasarlama ( zor değil hızlıca öğrenip müşteri arayabilirsin )

Berberlerde çıraklık yapabilirsin. Git dışarıda bulursun illaki.

Random hesap alıp satabilirsin degerli ise.
Arkadaşım 40 TL'lik random hesapdan Yağmacı Vandal çıktı ama satmıyor :) ticaret yapın bence.

Random hesap alıp satabilirsin degerli ise.
Arkadaşım 40 TL'lik random hesapdan Yağmacı Vandal çıktı ama satmıyor :) ticaret yapın bence.
Dostum piyasayla pek alakan yok sanırım. 10tl ye random hesap alip içinden güzel skinler çıkınca öyle satamiyorsun yuksek fiyatlara. Hesaplar mailsiz olduğu için değersiz oluyor. Yeni başlayan biri Valorant skinli piyasasına girmemeli. Skinsiz hesaplar alıp satmali

Dostum piyasayla pek alakan yok sanırım. 10TL'ye random hesap alip içinden güzel skinler çıkınca öyle satamiyorsun yuksek fiyatlara. Hesaplar mailsiz olduğu için değersiz oluyor. Yeni başlayan biri Valorant skinli piyasasına girmemeli. Skinsiz hesaplar alıp satmali.

Çok alakam yok doğru ama 50 60 TL'ye verebilirsin maili sağlam olmasssa benim arkadaşın sağlamdı.

Reklamcıda iş arayabilirsin. Reklamcı derken TV reklamı falan aklına gelmesin. Tabela, kaplama, baskı işi falan. Ben eskiden bir süre çalıştım. Yazın onlarda işler yoğun olur elemana ihtiyaç duyabilirler hem de zevkli iş. Kaplamacıya girersen sadece dükkanda gece gündüz araç kaplar durursun, cam filmi falan. Tabelacıda genelde montaja gidildiği için gezip tozarsın, sürekli farklı yerlere gidiyorsun güzel oluyor. Bizim dükkanda hepsi yapılıyordu. Gezmekten sıkılan araç kaplamaya geçiyordu. Orda sıkılan montaj yapmaya gidiyordu. Hepsinden sıkılan makinaların başına geçip baskı işleri falan yapıyordu. Hele birde kafa dengi bir ortam oldu mu çok güzel olur. Ekstradan arkadaş çevrene iş yaparsın oradan harçlığını çıkarırsın. Bizimkiler hep araba arkasına yazı yazdırıyorlardı. Dükkana sadece malzeme parasını verip üstüne kar koyarak çevreme satıyordum. Yani düzgün bir yer bulunabilirse güzel sektör, getirisi de iyi.

Dostum piyasayla pek alakan yok sanırım. 10tl ye random hesap alip içinden güzel skinler çıkınca öyle satamiyorsun yuksek fiyatlara. Hesaplar mailsiz olduğu için değersiz oluyor. Yeni başlayan biri Valorant skinli piyasasına girmemeli. Skinsiz hesaplar alıp satmali
aynen benim 10 liralık hesaptada var yağmacı :d

Yeni konular

Geri
Yukarı