Öğrencisini öldüresiye döven ve görevden alınan öğretmen yeniden atandı

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
5. sınıf öğrencisini acımazsız bir şekilde döven Ali rıza yücel isimli öğretmen şahıs görevden alındı fakat 3 hafta sonra il milli eğitim müdürlüğüne memur olarak atandı suç = ödül resmen.

Kaynak:

Son düzenleyen: Moderatör:
Akrabalarına bir bakalım, Ankara'yla bağlantılı birisi çıkmazsa hiçbir şey bilmiyorum. :)

Eşi, dostu olanların kollandığı bir ülkede yaşadığımızı, uyuyanlar ne zaman fark edecek acaba? Kendilerini piyon sanan bir halkla böyle şeyler normal.

5. sınıf öğrencisini acımazsız bir şekilde döven Ali rıza yücel isimli öğretmen şahıs görevden alındı fakat 3 hafta sonra il milli eğitim müdürlüğüne memur olarak atandı suç = ödül resmen.

Kaynak:

Adamın tipinde meymenet yok.

1642700319531.png

Döne döne tokat atıyor bir de. Sanki dövüş sanatı yapıyor.

Bugün bir hemşire vurularak öldürüldü. Öldüren kişinin 20'den fazla sabıka kaydı olduğu söylendi. Bu insanları (!) serbest bırakan hukuk sistemi ve TCK olduğu sürece, darp eden öğretmen de yeniden atanır. Adam öldüren de serbest kalır, milletin malını çalan, namusuna göz diken de aramızda dolaşıp tehdit ve tehlike oluşturmaya devam eder. Ne yazık ki NORMAL diyebiliyoruz bu durumlara. Ne yazık ki...

Yeni konular

Geri
Yukarı