Öğretmen için notebook tavsiyesi

O zaman MSI alacaksın, fiyata bakmayacaksınız.
Fiyata bakmamak biraz iddialı fakat msi bakayım biraz, teşekkürler :)

Bu modelleri not ediyorum, indirim döneminde hangisi daha uygun olursa birisini alırız inşallah.

Bu arada yeni fark ettim, ben konuyu açarken notebook/netbook tavsiyesi olarak açmıştım fakat nedense düzeltilmiş. Bu işleri yapacak netbook tavsiyesi de varsa notebook'a gerek kalmadan, onları da memnuniyetle alırım. Sonuçta nispeten basit bir iş için alınıyor ve mümkün olan en ekonomik opsiyon daha makbul olur.
@osman5123 hocam peki netbook tavsiyeniz var mı?

Son düzenleme:
Fiyata bakmamak biraz iddialı fakat msi bakayım biraz, teşekkürler :)

Bu modelleri not ediyorum, indirim döneminde hangisi daha uygun olursa birisini alırız inşallah.

Bu arada yeni fark ettim, ben konuyu açarken notebook/netbook tavsiyesi olarak açmıştım fakat nedense düzeltilmiş. Bu işleri yapacak netbook tavsiyesi de varsa notebook'a gerek kalmadan, onları da memnuniyetle alırım. Sonuçta nispeten basit bir iş için alınıyor ve mümkün olan en ekonomik opsiyon daha makbul olur.
@osman5123 hocam peki netbook tavsiyeniz var mı?
Hocam dell'in ince çerçeceli çok şık bir laptopu var. Aslında onu ödeyecektim 5600'e ama siz Dell istemeyince vazgeçtim. Arkadaşım aldı çok memnun. Dell sandığınızın aksine kaliteli bir marka.

evvela cevaplar için teşekkürler.
uzun bir süredir arayış içinde olduğumdan, lenovo ile ilgili bir sürü olumsuz tecrübe okudum (gerek forumlardan, gerek ekşi sözlük gibi yerlerden) ve ister istemez bir önyargı oluştu. yani lenovo'ya sıcak bakamıyorum bir türlü. her ne kadar verdiğiniz örneklerin fiyat/performansları iyi görünse de.
belki de belirtmem gerekirdi lenovo ile ilgili önyargımı, kusura bakmayın.

Hocam evdeki diğer iki notebook da hp ve cidden ikisi de bizi baya bezdirdi yaşattığı sorunlarla. aynı şeyleri tekrar yaşama ihtimalinin düşüncesi bile oldukça nahoş.

Valla kalite ve sorun yaşamama adına güzel tercih ama baya pahalı bizim için. Daha çok 7k'ya kadar bir model bakıyorduk.

"Arkadaşım senin olayın nedir, bir nane beğenmiyorsun" diyebilirsiniz ama dell hakkında da hiç iyi şeyler duymadığım için bu markaya da mesafeliyim. elektronik eşya şans işi, farkındayım ama baştan kronik sorunları olan markalara yaklaşmayarak tedbirli davranmak daha makul geliyor.
4 senedir Dell Vostro 5468 modelini aktif şekilde kullanıyorum. Türkiyedeki muhtemelen bu modelin en aktif kullanıcısı benim. 13 yaşında elime geçti, benimle 4 yıl geçirdi, hala daha devam ediyor.
Oyun oynamasam da oynadığım oyunlarda çok iyi performans alıyorum.

Office programlarını deli dehşet çalıştırıyor.
AutoCAD bile kasmadan çalışabiliyor.

Babamın tavsiyesi ile Dell aldım, çok memnunum.

Server gibi zorlu bir kulvarda da ürün çıkartır bu marka.

Atılan Vostro modeli gayet iyi bu arada. Biraz daha RAM eklersiniz, isterseniz de SSD koyarsınız.

Ama ben bu cihazı öneririm. 2GB harici ekran kartı da var, işlerinizi rahat rahat görür.

Hocam dell'in ince çerçeceli çok şık bir laptopu var. Aslında onu ödeyecektim 5600'e ama siz Dell istemeyince vazgeçtim. Arkadaşım aldı çok memnun. Dell sandığınızın aksine kaliteli bir marka.
Valla kalitesiz demeyeyim de işte biraz önyargım var duyduğum şeylerden. Aldıktan sonra uğraştırmasın istiyorum ama yine de bakarım elbette tavsiyenize.
4 senedir Dell Vostro 5468 modelini aktif şekilde kullanıyorum. Türkiyedeki muhtemelen bu modelin en aktif kullanıcısı benim. 13 yaşında elime geçti, benimle 4 yıl geçirdi, hala daha devam ediyor.

Atılan Vostro modeli gayet iyi bu arada. Biraz daha RAM eklersiniz, isterseniz de SSD koyarsınız.

Ama ben bu cihazı öneririm. 2GB harici ekran kartı da var, işlerinizi rahat rahat görür.
Yerinde destek servisi iyiymiş özellikle. Onun dışında bunu tercih etmem durumunda Windows kurmam gerekecek muhtemelen ki biraz dezavantaj bu model adına. İndirim zamanı için kaydettim bunu da, teşekkürler.
Tasarımı muhteşem ve hanımlar için ideal.

Baya güzel bilgisayar, güzel de bir indirime denk gelirse kaçırmak üzer. Teşekkürler.

Bu arada herhangi bir netbook tavsiyesi olmaması netbook'lardan uzak dur demek sanırım.

Huawei notebooklar sizin için iyi olur diye düşünüyorum (fiyatları hakkında bilgim yok) ama bence aradığınız şey tam da Huawei notebook.

Aşırı hafif zarif ve incedir kendileri. Bir bakmanızı öneririm.

bu bilgisayarı alınca windows kurmak garanti dışı falan bırakır mı? bırakmazsa kurma işlemini standart windows kurarmış gibi yapabilir miyiz?

bu bilgisayarı alınca windows kurmak garanti dışı falan bırakır mı? bırakmazsa kurma işlemini standart windows kurarmış gibi yapabilir miyiz?
technopat sosyalde işletim sistemi kurulumunu anlatan konu var. İçiniz rahat olsun garantiyi etkilemez ve işlem makul sürelerde tamamlanır.

Geri
Yukarı