Öğretmen istediği zaman tarih vermeden sözlü yapabiliyor mu?

Tabii ki yapabilir. Sen bir de üniversitede gör. "Pop-quiz"leri çok severler. Senin katılımını ölçmek için bence iyi bir uygulama.
Hocam teşekkür ederim ama aklıma bir şey takıldı. Online eğitimde derse katılımdan sözlü notu veriliyor diye biliyorum. Bizim hocamız bir anda yarın sözlüsünüz dedi. Online eğitimde yine de sözlü yapabilir mi?

Hocam teşekkür ederim ama aklıma bir şey takıldı. Online eğitimde derse katılımdan sözlü notu veriliyor diye biliyorum. Bizim hocamız bir anda yarın sözlüsünüz dedi. Online eğitimde yine de sözlü yapabilir mi?
Hocam ders için etkinlik notu verebiliyorlar. Bizim hocalar da online sınav yapıyor, gönderdiğimiz ödevlere ve derse katılımımıza göre ders için etkinlik notu verecekmiş. Direkt sözlü yapacağını söyleyip ders için etkinlik notuna geçireceğini söyleyen de oldu, Almanca.

Yapar, neden yapamasın? Online eğitim diye sana sınav yapmayacak diye kaide yok. Eğitim hayatı devam ediyor.

Geri
Yukarı